ETH İncelemesi – Ethereum Kripto Satın Almalı mıyım?

Ethereum blok zincirinden Ether, büyük harf kullanımı açısından 2. en büyük kripto para birimidir. Merkezi olmayan uygulamaların (DApp) geliştirilmesi için bir platform olan ilk blok zinciri olan Ethereum’un yerel kripto para birimidir. Ethereum, akıllı sözleşmeler kavramını, NFT’leri ve blok zincirinin artan benimsenmesine katkıda bulunan diğer birçok özelliği tanıttı.

22 Şubat Haberleri: Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, kripto para fiyatlarındaki mevcut düşüşün oldukça faydalı olduğuna inanıyor. Onun bakış açısına göre, yalnızca spekülatif ilgiden ziyade uzun vadeli uygulanabilirlik tarafından yönlendirilen projeler ve ekipler dik fiyat düşüşlerinden sağ çıktıkları için doğal seçilim var.

Kripto para piyasası geçen kış %88 düştü ve 830 milyar dolarlık bir piyasa değerinden 100 milyar dolara düştü. Bu nitelikte yeni bir senaryo ile karşı karşıya kalırsak, piyasa değerinin mevcut 1700 milyar dolardan 400 milyar dolara düşmesini beklemeliyiz.

Ethereum (ETH) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Ethereum’un canlı fiyatı.

Kripto ETH: 2022 için görüş ve tahminimiz

  • ETH Global Mirror Mag Derecelendirmesi: 7/10

Proje hakkında görüş

Birçok blockchain uygulaması sayesinde Ethereum, merkezi olmayan finansın merkezi haline geldi. Ağ çok güvenilirdir ve Microsoft, IBM ve Banco Santander gibi birkaç büyük çokuluslu şirketin desteğine sahiptir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

Ethereum, en istikrarlı kripto para birimlerinden biridir. Şiddetli dalgalanmalar azalıyor ve fiyatlar daha öngörülebilir hale geliyor.

Orta Vadeli ETH Fiyat Tahmini

2021 düzeltmesinden sonra ETH fiyatı daha cazip hale geldi. 2021’in en yüksek fiyatlarını oynamak için bundan faydalanabiliriz.

Uzun Vadeli ETH Fiyat Tahmini

Ethereum’u hisse kanıtı konsensüsüne çevirecek olan Beacon zincirinin 2022’de beklendiği için 5.000 dolar ve 10.000 dolar hedefleri bekleniyor.

Sonuç – Ethereum kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

Ethereum incelememizin sonucu

Ethereum, büyük şirketlerin en çok ilgisini çeken kripto para projesidir. Merkezi olmayan finans üzerindeki hakimiyeti, pek çok şeye rağmen tartışılmaz olmaya devam ediyor. ethereum öldürücüler ki piyasaya sürüldü.

Ticaret yapmak için Ethereum (ETH) satın alın

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Yatırım yapmak için Ethereum satın alın

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Ethereum’a (ETH) yatırım yapmak için faydalı kaynaklar

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Marc Sorsen
Marc Sorsen’den son makaleler (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu