Ethereum (ETH) hakkındaki görüşümüz

Eter, Bitcoin gibi, mal ve hizmet satın almak için kullanılabilir. Fiyatı da son yıllarda hızla arttı ve bu da onu spekülatif bir yatırım haline getirebilir.

Bununla birlikte, Ethereum, kullanıcıların bir bilgisayarda çalıştığı gibi blok zincirinde çalışan uygulamalar oluşturabilmeleri bakımından benzersizdir. Bu programlar kullanılarak kişisel veriler saklanabilir, aktarılabilir ve finansal işlemler gerçekleştirilebilir. Ek olarak, Ethereum Sanal Makinesi aracılığıyla Ethereum, akıllı sözleşmeler dahil olmak üzere programların blok zinciriyle etkileşime girmesine izin verir.

Birçok blockchain uygulaması sayesinde Ethereum, merkezi olmayan finansın merkezi haline geldi. Ağ çok güvenilirdir ve Microsoft, IBM ve Banco Santander gibi birkaç büyük çokuluslu şirketin desteğine sahiptir.

Ethereum, en istikrarlı kripto para birimlerinden biridir. Şiddetli dalgalanmalar azalıyor ve fiyatlar daha öngörülebilir hale geliyor.

CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu