Ethereum incelemesi – satın alma zamanı geldi mi?

Ethereum (ETH) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Ethereum’un canlı fiyatı.

Mimarinin Alpha versiyonunun lansmanı ile ortak zincir Arasında ETH ve EvrenKava (Cosmos’ta piyasaya sürüldü), geliştiricilere göre Ethereum Sanal Makinesi’ne (EVM) akıllı sözleşme yetenekleri ekliyor.

Ethereum ekosisteminden Merkezi Olmayan Uygulamalar (DApp’ler) artık bu lansman aracılığıyla Kava’da dağıtılabilir. EVM, Ethereum düğümleri aracılığıyla herhangi bir yerden erişilebilen sanal bir makinedir.

Kava, halka açık hisse kanıtı (PoS) blok zincirleri oluşturmak için bir platform olan Cosmos SDK’ya dayanmaktadır. Proje, Ethereum ve Cosmos zincirlerini tek bir Co-Chain ekosisteminde birleştirmeyi amaçlıyor. Bu, geliştiricilerin, Ethereum ve Cosmos kullanıcıları ve varlıkları tarafından erişilebilir olacak tek bir zincir üzerinde uygulamalar oluşturmasına ve dağıtmasına olanak tanır.

Kava Pioneer Programının bir parçası olarak, çiftçilik protokolü Beefy Finance, protokol toplayıcı AutoFarm ve kriptonun arkasındaki RenVM protokolü de dahil olmak üzere ETH Co-Chain test ağında 15’ten fazla protokol dağıtılacak. renBitcoin.

Kripto Ethereum’un evrimi, görüşü ve analizi

Ethereum, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kripto para düzenlemeleriyle ilgili iyi haberlerden de yararlandı ve tıpkı ABD’de olduğu gibi %7 arttı. Bitcoin. Fiyatın, düşüş trendi çizgisine denk gelen yuvarlak bir sayı olan 3000 $ ‘da dirençle karşılaşması muhtemel.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu