Ethereum İncelemesi – Yatırım Zamanı mı?

Ethereum (ETH) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

Şirket, yıllık etkinliği Adobe Max’te, Polygon’da basılan NFT’lerin Behance’te gösterilebileceğini duyurdu.

çokgen ve solana Her ikisi de çevre dostu blok zincirlerdir, ”dedi Adobe bir açıklamada.

Grup, Polygon’un Proof of Work (PoW) tipi blok zincirler tarafından kullanılan enerjinin dörtte birini tükettiğini ve her bir işlemin solana iki Google aramasından daha az enerji tüketir.

Adobe, sosyal platform Behance https://t.co/hn5DmXboxm için NFT işlevselliği geliştirmek için Polygon’dan yararlanıyor

Behance, dünyanın en büyük sanatçı sosyal ağıdır. Polygon’a göre bu ortaklık, içerik oluşturucuların karbon etkisini ve işlem maliyetlerini azaltırken NFT’lerini dünyaya göstermelerine olanak sağlayacak.

Adobe, Aralık 2012’de Behance’i satın aldı ve platform, geçen yıl Ekim ayında dijital sanatçıların NFT’ler yapması için araçları entegre etmeye başladı. Grup, İçerik Doğruluğu Girişimi’nin bir parçası olarak OpenSea, Super Rare ve Rarible gibi diğer NFT pazar yerleriyle çalışır. Sanatçıların eserlerini korumalarına izin vermek için Adobe tarafından başlatılan açık kaynaklı bir standarttır.

ETH NFT’lerinizi Behance’e nasıl aktarabilirsiniz?

Ethereum ve Polygon arasında, NFT’lerinizi Polygon’a aktarmanıza ve ardından bunları Behance’te listelemenize izin veren birçok köprü vardır. Açık deniz kullanımı kolay bir köprü sunar.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu