Ethereum kriptosu 10.000’e ulaşabilir mi?

Ethereum (ETH) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

Joe Lubin, etkinlikte Decrypt editörü Daniel Roberts’a şunları söyledi: Ethereal Kampı 2022 Ukrayna’nın Rusya’ya karşı savaşında bir silah olarak kripto para birimlerini benimsemesi, endüstri için bir dönüm noktasıdır.

“Yaygın kabul için aradaki boşluğu kapatmak anlamına geliyor”. Ona göre artık ulusal güvenlik kaygılarına geçtik. ” Bu, teknolojimizin çok güçlü ve durdurulamaz olduğu aşikar olduğu için sektörümüz için bir dönüm noktası olacak.”Lubin ekledi.

Lubin, Doğu Avrupa’daki son olayları kripto para kullanmaya çalışan ulus devletler arasındaki bir silahlanma yarışına benzetti.

Lubin’e göre, her ulus devletin kripto para birimleri lehine politikalar geliştirmesi ve bunları benimsemede daha akıllı davranması gerekiyor.

Geçen hafta Vitalik Buterin, kendi rejimlerine karşı savaşan Ruslar ve Belaruslular için taziye talebinde bulundu. Daha önce Rus saldırısını kınamıştı.

Ukrayna tarafından hangi kriptolar kullanıldı?

Elliptic’e göre, Ukrayna hükümeti ve bir sivil toplum kuruluşu yaklaşık 63,8 milyon dolar topladı. Bitcoinler Şimdiye kadar Rusya ile çatışma sırasında.

Ukrayna da fon topladı Dogecoinve Ethereum.

Proje hakkında görüş

Birçok blockchain uygulaması sayesinde Ethereum, merkezi olmayan finansın merkezi haline geldi. Ağ çok güvenilirdir ve Microsoft, IBM ve Banco Santander gibi birkaç büyük çokuluslu şirketin desteğine sahiptir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

Ethereum, en istikrarlı kripto para birimlerinden biridir. Şiddetli dalgalanmalar azalıyor ve fiyatlar daha öngörülebilir hale geliyor.

Orta Vadeli ETH Fiyat Tahmini

2021 düzeltmesinden sonra ETH fiyatı daha cazip hale geldi. 2021’in en yüksek fiyatlarını oynamak için bundan faydalanabiliriz.

Uzun Vadeli ETH Fiyat Tahmini

Ethereum’u hisse kanıtı konsensüsüne çevirecek olan Beacon zincirinin 2022’de beklendiği için 5.000 dolar ve 10.000 dolar hedefleri bekleniyor.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu