Ethereum kriptosu 10.000’e ulaşabilir mi?

Optimism’in destekçileri arasında iki büyük risk sermayesi şirketi, Andeesse Horowitz (a16z) ve Paradigm Capital var. Ve bu şirketler ve diğer risk sermayedarlarının Ethereum’un Katman 2 ölçeklenebilirlik çözümlerine ilk yatırımları değil. Offchain Labs’ Arbitrum’un TVL’de zaten 3 milyar doları var.

İyimserliğin diğerlerinden öne çıktığı nokta, şirketin açık kaynak etiğine uyması ve kendisini kamu yararına çalışan bir şirket olarak görmesidir. Şirketin CEO’su, elde edilen tüm gelirin kamu projelerinin finansmanına bağışlandığını söyledi. Ethereum.

Bu projeler Ethereum’a nasıl yardımcı oluyor?

Ethereum’un son zamanlarda büyümesi, öncelikle DeFi’ye olan ilgiden kaynaklandı, ancak bu aynı zamanda ağda tıkanıklık yarattı. İyimserlik gibi projeler, blok zincirinin daha da geliştirilmesini teşvik ederek bu soruna bir çözüm sunar. Bu projeler güçlü bir desteğe sahip olduğundan, Ethereum gibi diğer ağlardan gelen rekabete rağmen büyümeye devam edecek. solana.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu