Ethereum’u (ETH) en iyilerden biri yapan 3 neden

Gerçek bir merkezi olmayan finans ekosistemi

Ethereum, hem finansı hem de teknolojiyi değiştirme potansiyeline sahip bir altyapı olarak görülebilir. DeFi denilince akla ilk etapta Ethereum geliyor.

DeFi, bankacılık sektörünü tamamen yeniden şekillendirme yeteneğine sahiptir. Pazar yerleri, yönetişim, yardımcı programlar ve hatta belki de kimlik yönetimi, Ethereum tabanlı uygulamalardan (DApp’ler) etkilenecektir. Finansal oyuncular platformu kullanabilir Ethereum Gelecekte ipotek transferlerinde, menkul kıymet ticaretinde ve çeşitli diğer ürünlerde devrim yaratmak.

Ethereum staking yapıyor ve daha yeşil oluyor

Ethereum 2.0 şüphesiz başarılı olacak. Blockchain, saniyede 100.000’e kadar daha birçok işlemi gerçekleştirebilecek. Ethereum, küresel finansal sistemde önemli bir rol oynamak istiyorsa, diğer taraftan daha çevre dostu olur. bitcoinölçeklenebilirliğe ihtiyacı olacak.

Dogelon Mars Saniyede ELON cari işlem (TPS) hızı = 30 TPS Ethereum 2.0 = 100.000 TPS Crypto & Blockchain dünyasında hız her şeydir. Dogelon Mars “sınırlı likidite”nin kaldırıldığını ve TPS’nin saniyede 100.000 işleme ulaştığını hayal edin!!! IMO #ELON https://t.co/JGqYM30jiX

Gelecekte daha az maddi zorluk olacak. Doğrulayıcılar, işlemleri doğrulamak için ETH’ye sahip olmalıdır. En azından alacak 32ETH tam düğüm doğrulayıcısı olmak için. Ancak çok az aracı olan yatırımcılar stake havuzlarına katılabilir.

Token yakma, ETH talebini artıracak

EIP-1559 mekanizmasının uygulanmasıyla birlikte, her işlemde belirli bir miktarda ETH kalıcı olarak dolaşımdan çıkarılacak ve ekosistemden sonsuza kadar kaldırılacaktır. Bu kavramı jeton yakma.

Ethereum fiyatı, daha fazla ETH eklendikçe Ethereum arzı azalırken talebin sabit kaldığı veya arttığı varsayılarak, arz ve talebin temel yasalarına dayanarak daha yüksek itilir.

Ancak Ethereum fiyatını etkileyebilecek başka değişkenler olduğu için bu kadar kolay tahmin edilemez. Ethereum token yakma üzerine bahse girmek istiyorsanız, uzun vadeli yatırım yapın.

Birçok yatırımcı, özellikle topluluk tarafından büyük ölçüde beklendiği için EIP-1559’un uygulanmasını Ethereum için olumlu bir işaret olarak görüyor.

💎 Kriptoya yatırım yapmak için ücretsiz bir hesap açın!

CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

📈 Sadece birkaç tıklamayla çevrimiçi kripto ticareti yapın!

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Bir hesap oluşturmak ücretsiz ve çok basittir.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu