Evden Ek İş Yaparak Para Kazanmak İsteyenler İçin İş Fikirleri

Para kazandıracak 27 tane ek iş fikri

Para kazanmak isteklerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmek için kendinize yeni para kazandıracak işler arıyorsanız aşağıda sizlere sıralayacağım evden para kazandıracak ek iş fırsatları listesine mutlaka göz atmalısınız.

Hepimizin evden çalışıp yapabileceği bir iş mutlaka vardır. Günümüzde internet üzerinden yapılabilecek birçok farklı ek iş olduğu gibi evden bir şeyler üreterek yapabileceğiniz ek işlerde vardır. Önemli olan size uygun olan ve her zaman içinizden gelerek zevkle yapacağınız işi bulmanızdır. Birçok kişi sadece para kazanmak için hiç bilmediği işleri yapmaya çalışmakta. Böyle olunca da zorla işi yaptığı için bir süre sonra zevk almamakta ve zorlanmakta. Bu yüzden de işi yapmaktan vazgeçmektedir. Hatta iş için sermaye yatırmakta ama işi yapamayınca da bu sermayesi boşa gitmektedir. Bu nedenle doğu işe karar verirken mutlaka yapabileceğiniz ve para kazanmanızı sağlayacak olan işi bulmalısınız.

Sizler için aşağıda farklı sektörlerden 27 tane iş fikrini listeledik. Bu liste içerisinde yer alan işleri tek tek inceleyerek işler hakkında bilgi alabilirsiniz. Yapmak istediğiniz iş fikrine karar verdikten sonra ise bu iş hakkında daha detaylı bilgiler edinmelisiniz. Hatta bu işle ilgili eğitimler varsa bunları dahi alabilirsiniz. Bu listede yer alan işler sadece ek iş olarak yapılabilecek işler değildir. Kendinizi geliştirir ve işinizi iyi bir şekilde yaparsanız zamanla bu işler esas gelir kaynaklarınız olabilir.

Para Kazandıracak 27 Ek İş Fikri

 1. Grafik tasarım
 2. Online koçluk
 3. Web tasarım
 4. Blog açmak
 5. Çevrimiçi kurslar
 6. Podcastıng
 7. Web geliştirme
 8. e-Kitap
 9. Yerel işletme danışmanlığı
 10. Amazon’da satış
 11. Instagram’da satış
 12. Telefon kılıfı alım satımı
 13. Makale yazmak
 14. Satış ortaklığı
 15. Seyyar kamyon
 16. Fotoğrafçılık
 17. Seyahat danışmanlığı
 18. Serbest muhabirlik
 19. Sanal asistan
 20. El yapımı ürünler satmak
 21. Vergi danışmanlığı
 22. Çocuk bakıcılığı
 23. Uzaktan İngilizce öğretmenliği
 24. Seyahat danışmanlığı
 25. Sosyal medya yöneticiliği
 26. İç tasarım danışmanlığı
 27. Adwords danışmanlığı

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu