Günün analizi kripto Çığ – 1.86 milyon

Çığ ekosistemi için şu anda birçok bükülme ve dönüş var. 7 Nisan’da, Luna Muhafız Vakfı Avalanche vakfından 100 milyon dolarlık AVAX jetonları satın alma niyetini açıklamıştı. Önde gelen blockchain geliştiricisi Avalanche, 14 Nisan’da 5,25 milyar dolarlık bir değerlemeyle 350 milyon dolar topladığını duyurdu.

Yeti Finans bir gelir makinesidir. Lansmandan sonraki ilk 7 günde, protokol tek seferlik ödünç alma ve yatırma ücretlerinde yalnızca 1,86 milyon dolar kazandı: https://t.co/2JH0tkk6xw

Ek olarak, 23 Nisan’da Çığ Vakfı, yeni merkezi olmayan borçlanma protokolü olan Yeti Finance’e stratejik bir yatırım yaptığını duyurdu. Yeti Finance’in TVL’si lansmandan sonraki haftada 850 milyon dolara ulaştı. Protokol, bir haftada işlem ücretlerinden 1,86 milyon gelir elde etti.

💎 Kriptolarınızı güvenli bir şekilde saklayın ve takas edin

Güvenli ve dünya çapında tanınan bir Avrupa ticaret platformu olan LiteBit ile kripto para biriminizi depolayın ve takas edin.

AVAX teknik analizi – zar zor tepki verir ve düşüş trendi çizgisini kırar

Tüm bu gelişmelere rağmen bu ay AVAX olumlu bir yanıt alamamış görünüyor. Piyasa değeri 19.4 milyar dolar. Bu, 25.90 dolar civarında olduğu ayın başlangıcından itibaren %25 düştü.

Benzer şekilde, tokenin işlem hacmi, ayın başında 1,74 milyar dolardan 341,51 milyon dolara, %80’den fazla düştü.

Bununla birlikte, Santiment’in istatistiklerine göre, AVAX’ın sosyal hakimiyeti %3 oranında artmış gibi görünüyor.

AVAX, diğer ALTS’lere kıyasla performansta daha güçlüdür ve olmuştur. Piyasanın kapsayıcı düşüş baskısı ile, genellikle kırılma paterni onaylanana kadar büyük uzunlarla beklerdim. Büyük günlük bloktan izdiham, koparma veya sıçrama satın alabilirsiniz. https://t.co/AejP5YZCjJ

L’AVAX/USD bir çizgi çizdi Eylül 2021’den bu yana yükseliş trendi. Bu desteğin 2 ribaundunun ardından 3.sü düşük hacimlerle yapıldı. Pazar mumu nispeten küçüktü. Bu, trend çizgisinin bu sefer fiyatı tutamayacağının bir işareti ve kırılırsa, önceki 60 dolardaki direnç, desteğe döndü, satıcılar için bir sonraki hedef olacak.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu