Hayır, satın almak için çok geç değil

Bunun gibi çok sayıda hikaye var ve çoğumuz Bitcoin telaşının dışında bırakılmış hissediyoruz. İyi haber şu ki henüz çok geç olmadığını ve hala yararlanabileceğinizi 2022’de Bitcoin.

Korkunç kelime Durgunluk

26 Nisan’da Deutsche Bank, ABD ekonomisinin resesyona girdiğini öngördü. Banka bunu yükselen enflasyon oranına bağladı ve Goldman Sachs bile Fed’in bunu yapmasının zor olacağını kabul etti. 2024’ten önce hızla düş aşağı yukarı.

IMF başkanı çok fazla para yarattığımızı, dolayısıyla enflasyon ve kirlilik yarattığımızı düşünüyor. Onu #bitcoin mezhebine kimin aldığını öğrenmek için sabırsızlanıyorum. https://t.co/Fzf4ScmZmC

Doğal olarak bu haber Bitcoin gibi alternatif yatırımlar bulmak isteyecek yatırımcıları korkuttu. Bu fenomen ilk kez Mart ayında, jeopolitik gerilimler bağlamında gözlemlendi. bitcoin fiyatı Rusya-Ukrayna savaşının başlamasını takip eden haftalarda %25.

💎 Kriptolarınızı güvenli bir şekilde saklayın ve takas edin

Güvenli ve dünya çapında tanınan bir Avrupa ticaret platformu olan LiteBit ile kripto para biriminizi depolayın ve takas edin.

Ne savaş ne de enflasyon azalmazken, Bitcoin devam ediyor yatırımcıları çekmek kapak arıyor. Bu artan taleple birlikte, önümüzdeki yıllarda sizin için büyük getirisi olan bir değer artışı gelecek.

“Daldırma satın al” – Düşük satın al

Hepimiz yatırım yapmanın ilk kuralını biliyoruz – düşükten al ve yüksekten sat. bu bitcoin değeri Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68.000 $’a ulaştığından bu yana düştü ve şimdi bir sonraki yükseliş trendinden önce satın almak için iyi bir zaman olabilir.

Analizimiz 40.000 dolar civarında güçlü bir destek gösteriyor. Bu seviyenin altında bir satın alma bu nedenle ilginçtir. Bazı uzmanlar BTC fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesini aşmak (ATH) bu yıl.

DeGRAM | BITCOIN güçlü desteği: Bitcoin bu yılın Ocak ayından beri kanallık yapıyor ve sonunda kanalın sınırına ulaştı. $BTC fiyatının sıçrama yapmasını ve en az 40000$ daha yüksek fiyatlara çıkmasını bekliyoruz. ——————- Fikrinizi şu adreste paylaşın… https://t.co/CmyhrxhlU8 https://t.co/8XhzuHUBqC

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu