Kargo Takip – İle nakliye verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın

Kargo Takip işlemleri sayesinde kısa sürede kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Kargo sorgula işlemi sonrası kargonuzun ne zaman geleceğini anında öğrenebilirsiniz.

Navlun sektöründe uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlığa sahip olan Freight Club, günümüz pazarında rekabetçi kalabilmek için işletmelerin ürünlerini müşterilere verimli ve uygun maliyetli bir şekilde göndermenin yollarını bulmaları gerektiğini biliyor. İster büyük ister küçük bir işletme olun, çok taşıyıcılı nakliye, işletmeniz için sağlam bir nakliye çözümü oluşturmak için çok önemlidir.

Ama önce, çok taşıyıcılı nakliye nedir?

Çok taşıyıcılı nakliye ile işletmeler, her sevkiyat için en verimli nakliye seçeneğini bulmak için birden çok taşıyıcının ücretlerini ve nakliye sürelerini karşılaştırır. Bu, nakliye maliyetlerini düşürmelerine ve her bir paketi göndermenin en iyi yolunu bulmalarına yardımcı olabilir. Ürün ihtiyaçlarınıza göre bir taşıyıcı veya bir taşıyıcı karışımı seçebilirsiniz. Gönderinizi gönderdiğiniz teslimat yerini de göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Örneğin, hassas mobilyaları Dallas, Teksas’a göndermek isteyen bir mobilya satıcısı olduğunuzu varsayalım. Bu durumda, beyaz eldiven teslimatında uzmanlaşmış ve Dallas’ta hizmet sunan bir taşıyıcıyı tercih edebilirsiniz.

İşletmenize nasıl yardımcı olur?

Çok taşıyıcılı gönderim, bütçeniz için en etkili taşıyıcı seçeneğini seçerek gönderim maliyetlerini en aza indirmenize yardımcı olur. Ayrıca işletmelere nakliye maliyetleri üzerinde kontrol sağlar – böylece bütçelerini aşmazlar.

Freight Club platformunda, gönderi ayrıntılarınızı Hızlı Teklif sayfamıza girerek birden fazla gönderi seçeneği bulabilirsiniz. Bazen işlerin planlandığı gibi gitmediğini anlamak da çok önemlidir. Belirli bir taşıyıcı ile çalışırken, nakliye deneyiminizin kesintiye uğramadan devam etmesi için bir sorun durumunda alternatif bir seçeneğe sahip olmanız gerekebilir. Birden çok taşıyıcıya erişim, size yedekleme seçenekleri sunabilir ve gönderilerinizin sorunsuz ilerlemesini sağlayabilir.

Daha düşük nakliye maliyetleri, daha kısa nakliye süreleri ve farklı nakliye seçenekleri arasında seçim yapma esnekliği dahil olmak üzere birden fazla taşıyıcının çeşitli avantajları vardır.

Çok taşıyıcılı nakliyenin işinize yaramasını sağlamak için, size en iyi taşıyıcılara erişim sunan bir nakliye platformu kullanarak işe başlayın.

Nakliye Kulübü nasıl yardımcı olabilir?

En uygun taşıyıcıları bulmak, fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırmak ve bir nakliye stratejisi oluşturmak çok fazla iş gibi görünebilir. Ama burada Navlun Kulübü devreye giriyor!

Navlun Kulübü ile bir paketi göndermenin getirdiği tüm güçlükleri unutabilirsiniz.

Müşterilerimiz, hacim gereksinimi olmaksızın 30’dan fazla önceden incelenmiş taşıyıcıdan 7 düzeyde teslimat hizmeti için kurumsal fiyatlardan yararlanır. En iyi taşıyıcıların ücretlerini karşılaştırmanıza ve seçmenize olanak tanıyan ücretsiz, kolay ve doğru fiyat teklifi aracımızla gönderilerinizin rezervasyonunu saniyeler içinde yapın.

Birinci sınıf taşıyıcılarla olan ortaklıklarımız, gönderilerinizin azami özenle ele alınmasını sağlayarak, müşterilerinize düşük hasar oranları, düşük taşıma süreleri ve yüksek müşteri memnuniyeti ile hızlı teslimat sunmanıza olanak tanır.

Freight Club’ın nakliye uzmanları, ürün türünüze göre uyarlanmış özel nakliye stratejileri oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Müşteri Başarısı Yöneticimiz, minimum hasar ve olağanüstü bir müşteri deneyimi sağlamak için ürün türünüzü taşıyıcılarla stratejik olarak uyumlu hale getirecektir.

İster gerçek mekanda faaliyet gösteren bir mağazanın sahibi olun, ister bir e-ticaret perakendecisi veya bir üretici olun, nakliye ihtiyaçlarınızı biz karşılarız. Nakliye uzmanlarından oluşan ekibimiz, kolileri ve LTL gönderilerini kolaylıkla göndermenize yardımcı olabilir.

2015’ten beri binlerce küçük ve orta ölçekli işletme Freight Club’a güvenmiştir.

Çok taşıyıcılı nakliye hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Sitemap


Yorum yapın