Kargo Takip – Navlun Kulübü ile Huzur İçinde Gönderin —

Kargo Takip işlemleri sayesinde kısa sürede kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Kargo sorgula işlemi sonrası kargonuzun ne zaman geleceğini anında öğrenebilirsiniz.

Nakliye, bir işletmenin inanılmaz derecede önemli bir unsurudur ve genellikle çok karmaşık olabilir. Perakendecilerin nakliye sırasında karşılaştıkları en yaygın zorluklardan bazıları, gönderilerinde yüksek hasar oranları, uzun taşıma süreleri ve kaçırılan teslim tarihleridir. Müşterinizin işinizle ilgili deneyimini ve gelirinizi doğrudan etkiledikleri için bu tür zorluklara hazırlıklı olmak çok önemlidir.

Yaklaşık on yıldır sektörde olduğumuz için, farklı ürünlerin farklı işlemler gerektirdiğini anlıyoruz. Üyelerimize, ürünlerini müşterilerine ulaştırmanın en iyi yolunu seçebilmeleri için 7’ye kadar teslimat seviyesi sunuyoruz.

Nakliye her zaman bütçe kırıcı olmak zorunda değildir – güvenilir taşıyıcılardan oluşan güçlü ağımız, herhangi bir hacim kısıtlaması olmadan indirimli nakliye ücretleri sunmamızı sağlar. Bu, özellikle küçük-orta ölçekli şirketler için faydalıdır, çünkü büyük bir hacim olmadan doğrudan taşıyıcılardan daha düşük nakliye ücretleri almaları zordur.

Freight Club’da müşterilerimize sadece en iyi nakliyecileri sunuyoruz. 30’dan fazla önceden incelenmiş taşıyıcıdan oluşan ağımız, mobilya perakendecilerinin kendi özel ürünleri ve ihtiyaçları için özelleştirilmiş bir taşıyıcı karışımı oluşturmasına yardımcı olabilir.

Sağlam bir nakliye stratejisinin ve güvenilir bir nakliye platformuyla güçlü bir ortaklığın, işletmenizin önünüze çıkabilecek öngörülemeyen zorluklarla yüzleşmeye hazır olmasını sağlayacağını biliyoruz. Freight Club ile ortaklık, nakliye başarınızda büyük bir fark yaratabilir. Özel müşteri başarısı yöneticilerimiz, gönderi deneyiminizi en üst düzeye çıkarmanıza ve gönderi maliyetlerini düşürmenize yardımcı olmak için gönderi verilerinizi analiz ederek özel gönderi stratejileri oluşturmanıza yardımcı olur.

Müşteri ortaklıklarımıza değer veriyoruz ve sorunsuz, sorunsuz bir nakliye deneyimi sağlamayı hedefliyoruz. Uzman müşteri hizmetleri ekibimiz, siz ve taşıyıcılar arasında aracı görevi görür. Onlar, taleplerinizi yükselten ve sonuç elde etmek için proaktif önlemler alan savunucularınızdır. Uzmanların gönderilerinizle ilgilendiğini bilerek, huzur içinde gönderi yapabilirsiniz.

Lojistik uzmanlarımız, talebinizi bildirmenize ve hızlı bir karar almanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyar. İhtiyaçlarınızın karşılandığından ve talebinizin mümkün olduğunca verimli bir şekilde ele alındığından emin olmak için sizinle birlikte çalışacağız.

Sevkiyat sürecinizi kontrol altında tutmanızın sizin için çok önemli olduğunu biliyoruz. Sezgisel analitik panomuz Navlun Intel ile perakendeciler, taşıyıcı geçiş süreleri, teslim alma ve teslimat zaman çizelgeleri, hasarlar ve fazlalıklar ve daha fazlası dahil olmak üzere taşıyıcı performansları ve nakliye verileri hakkında eksiksiz bir görünürlük elde eder. Bu, hiçbir ek ücret ödemeden gerçek zamanlı verilere dayalı olarak bilinçli kararlar vermelerine ve analitikle desteklenen nakliye stratejilerini optimize etmelerine yardımcı olur.

Tüm bu avantajlar, işletmeniz için optimize edilmiş nakliye maliyetlerine yol açar. Gönderileri iyi durumda teslim etme geçmişine sahip güvenilir taşıyıcılarla gönderi yaparak önemli maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz. Ek olarak, müşterilerinize iyi bir deneyim sunmanıza da yardımcı olurlar. Nakliye, genellikle müşterilerinizin işletmenizle son temas noktasıdır ve daha fazlası için geri dönüp dönmeyeceklerini belirler.

2015’ten beri binlerce küçük ve orta ölçekli işletme Freight Club’a güvenmiştir.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinin

Sitemap


Yorum yapın