Kargo Takip – Navlun Kulübü Sözü — Navlun Kulübü

Kargo Takip işlemleri sayesinde kısa sürede kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Kargo sorgula işlemi sonrası kargonuzun ne zaman geleceğini anında öğrenebilirsiniz.

Navlun sektörü, iç ve dış ticaretin kritik bileşenlerinden biridir. Güçlü iş büyümesinin ve pazarda rekabet avantajının geliştirilmesini sağlar. Herhangi bir ticari işlev gibi, nakliye ve sipariş karşılama da ekonomik faaliyetlerden büyük ölçüde etkilenir.

Son ekonomik gerilemenin bir sonucu olarak, dünya çapında nakliye oranları artıyor ve dengesiz bir talep ve arz, perakendeciler için sipariş karşılama sorunları yarattı. Bu sorunlar, nakliye ihtiyaçlarının yönetilmesi de dahil olmak üzere birçok zorluğa yol açmıştır.

Yıllardır nakliye işinin içindeyiz ve nakliye zorluklarının geliri nasıl etkileyebileceğini ilk elden gördük. Son zamanlardaki ekonomik zorluklara rağmen Freight Club, bütçenizi bozmadan nakliyeyi basitleştiren akıllı çözümler sunmaya kendini adamıştır.

Kurumsal Fiyatlar – hacim gereksinimi olmadan

Müşterilerimize bu zor zamanlarda bile başarılı olmalarını sağlamak için ihtiyaç duydukları sınıfının en iyisi desteği sağlamaya kararlıyız. Müşterilerimizin başarıya ulaşmasına yardımcı olmak için sürekli olarak düşük nakliye oranları ve güvenilir, verimli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimiz, çok çeşitli önceden incelenmiş taşıyıcılarla 7 teslimat düzeyinde kurumsal fiyatlardan yararlanır.

En iyi kısım? Hacim gereksinimi olmadan kurumsal fiyatlar sunarak küçük ve orta ölçekli işletmeler için oyun alanını eşitlemeye yardımcı oluyoruz.

Önceden İncelenmiş Taşıyıcılar

Freight Club’da kendimizi müşterilerimize başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları birinci sınıf desteği sunmaya adadık. Bu, çok çeşitli önceden incelenmiş taşıyıcıları ve taşıyıcı karışımlarını özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirme esnekliğini içerir. Müşterilerimize, gönderilerinin bizimle taşıma sırasında minimum risklerle karşılaşmasını sağlayan teslimat hizmetleri sunarak yardımcı oluyoruz.

ABD çapında 30’dan fazla önceden incelenmiş taşıyıcıdan oluşan bir ağdan, kamyonun arkasından beyaz eldivenli hafif montaja kadar 7 seviyeye kadar damla nakliye hizmeti sunuyoruz.

Müşterilerimiz, en güvenilir taşıyıcıların tek seferde büyük ve hantal ürünler ve navlun gönderileri için indirimli fiyatlarına erişebilir ve bunları karşılaştırabilir.

Kişiselleştirilmiş Destek

Müşterilerimizin ortaklıklarına değer veriyoruz ve nakliye yolculukları boyunca müşterilerimizi destekleyen özel müşteri hizmetleri ekiplerimiz aracılığıyla onlara sorunsuz, sorunsuz bir nakliye deneyimi sunmayı hedefliyoruz.

Müşteri Başarısı Yöneticileri, nakliye endüstrisinde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Geçmiş verilerinizdeki eğilimleri analiz ederek ve taşıyıcı seçeneklerinizi optimize ederek gönderi deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olurlar.

Müşteri Hizmetleri ekibimiz, gönderi sorunlarınızı çözmek için proaktif bir yaklaşım benimsiyor. Taşıyıcılarla aranızdaki aracılar olarak, sorunsuz bir teslimat deneyimi için gereken doğrudan ve hızlı desteği almanızı sağlamak için sizin adınıza savunur ve taleplerinizi artırırlar.

Lojistik uzmanlarımız, iddianızı sorunsuz bir şekilde dosyalamanıza ve endüstri standartlarından daha yüksek bir hasar ödeme oranıyla hızlı bir şekilde karar almanıza yardımcı olmak için buradalar. Ekibimiz, ihtiyaçlarınızın karşılanmasını ve talebinizin mümkün olduğunca verimli bir şekilde ele alınmasını sağlar.

Navlun Intel

Freight Club, müşterilerimize bu zor zamanlarda bile başarılı olmalarını sağlayacak mükemmel teknolojiyi ve gerçek zamanlı verileri sağlamaya kararlıdır. Müşterilerimiz, büyümelerini hızlandırmalarına ve nakliye maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olacak başarılı stratejiler oluşturmaları için sezgisel analitik kontrol panelimiz Freight Intel ile güçlendirilmiştir.

Navlun Intel, taşıyıcılarınızın performansını izleyip analiz etmenize ve bilinçli kararlar vermenize olanak tanır.

Şunlarla ilgili ayrıntılı ölçümler alın:

  • zamanında teslim alma oranları

  • geçiş süreleri,

  • teslimat oranları,

  • hasar oranları,

  • talep durumu,

  • fazlalıklar ve çok daha fazlası.

Ürünleriniz için en iyi seçeneği belirlemenize olanak tanıyan taşıyıcılarınızın performansı hakkında değerli bilgiler edinin.

Freight Club’daki misyonumuz, basit, güçlü teknoloji ile tüm perakendeciler için oyun alanını eşitlemektir. Sürekli değişen çevrimiçi ortama rağmen, zamanın testinden geçtik. Durgunluklar, salgın hastalıklar, algoritma değişiklikleri ve pazar doygunluğu boyunca büyüdük ve dayandık. Sarsılmadık çünkü temel değerlerimizi asla gözden kaçırmadık: amansız yenilik arayışı ve yol boyunca topladığımız istihbarata güven.

Bugün, perakendecileri e-Ticaret ile gelişen ve hareket eden teknoloji ile donatıyoruz. 17 yılı aşkın süredir toplanan e-Ticaret verilerinin temelinde, teknolojimiz ve ekiplerimiz, yürütülmesine yardımcı olduğumuz işletmeler için örnek sonuçlar üretmek üzere birbirine bağlanmıştır. Sonuç? Akıllı, basit nakliye.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinin

Sitemap


Yorum yapın