Kripto 1 inç (1 İNÇ): Yatırım yapmalı mısınız?

Arbitraj stratejisi, aynı varlığın (veya aynı varlıkların) farklı borsalardaki fiyat farkından yararlanır.

Kurs 1 inç (1 İNÇ) : güncel fiyat nedir?

İşte 1 inç’in canlı fiyatı.

Orta vadeli 1 inç fiyat tahmini: 1 inç fiyatı Mart başında tarihsel olarak düşüktü, bu ucuza satın almak ve 1 inçlik değişimin büyümesinden yararlanmak için bir fırsat. Yatırımcılar kolayca 6 doları hedefleyebilir.

Uzun vadeli 1 inç fiyat tahmini : 1INCH’in 2021’de 10$’a ulaşması bekleniyordu. 2022’nin sonlarında veya 2023’te piyasalar yükseldiğinde bu kurs yine de sönebilir.

Proje hakkında görüş 1 inç: 1 inç kavramı yenilikçiydi. Bu DeFi platformu, birden fazla blok zinciri ağında para tasarrufu sağlar ve arbitraj ticareti fırsatları sunar.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi: 1INCH kripto orta derecede değişkendir, ancak en yoğun günler %25’ten fazla dalgalanmalara neden olabilir.

Kripto 1 inç: 2022 için görüş ve tahminimiz

  • 1 inç Mag Ayna Genel Derecelendirme: 9/10

Sonuç – 1 inç kriptoya yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu 1 inç

1inch, kârlarını en üst düzeye çıkarmak için paradan tasarruf etmek isteyen DeFi oyuncuları için bir toplayıcıdır.

1 inç hakkında bilinmesi gerekenler

1 inç kriptonun oluşturulması

Surjey Kunz ve Anton Bukov, Mayıs 2019’da Ethereum ağını kullanarak bir ETHGlobal hackathon sırasında 1inch oluşturdu. Kunz daha önce Porsche için yazılım mühendisi olarak çalışırken, Bukov daha önce protokol üzerinde çalışıyordu. YAKIN bir geliştirici olarak.

1inch kurucuları, Aralık 2020’de Pantera Capital ve ParaFi Capital gibi birkaç büyük şirketin katılımıyla 12 milyon dolarlık bir yatırım turu kazandı. Aynı ayda proje 1INCH kriptoyu piyasaya sürüyor.

1 inç nasıl çalışır?

değiştirSushiSwap ve gözleme takası iyi merkezi olmayan kripto borsalarıdır (DEX). Ancak, kriptoları farklı fiyat ve ücretlerde listeliyorlar. Bu fiyatlar ve ücretler piyasadaki en iyi fırsatlar olmayabilir.

Bu nedenle 70’den fazla likidite kaynağını tarayarak en iyi fiyatları araştıran ve tasarruf etmeleri için kullanıcılarına sunan 1inch’in önemini görebiliyoruz. Büyük işlemler veya aktif tüccarlar için bu fark yaratabilir!

1 inç, 50’den fazla likidite kaynağını tarar Ethereum20 likidite kaynağı Binance Akıllı Zincir ve 8 likidite kaynağı çokgen. Yukarıda bahsedilen Uniswap ve Pancakeswap, 1inch analiz eden DEX’ler arasındadır.

1INCH belirteci, 1 inç protokolünün yönetişim yardımcı programı belirtecidir. Likidite sağlamak ve stake için getiri elde etmek için kullanılabilir. 1INCH belirteci sahipleri oy verebilir ve ücretler, algoritma vb. ile ilgili 1 inçlik protokolde iyileştirmeler önerebilir.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar 1 inç (1 İNÇ)

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Okumak Adım adım kripto para ticareti yapmayı keşfetmek için eksiksiz eToro incelememiz.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu