Kripto ADA için 2 iyi haber

Hydra yükseltmesi geliyor

Bu yıl içinde gerçekleşmesi beklenen Hydra yükseltmesi, Cardano’nun ölçeklenebilirliğini artıracak ve platformun saniyede 1 milyona kadar işlem gerçekleştirmesini sağlayacak.

Cardano geliştirme ekibi, blok zincirinin kullanım oranlarını ve güvenliğini azaltmaya çalışır; olduğu gibi Tahkim evinde Ethereum. Hydra teknolojisi, diğer blok zincirlerle etkileşimi kolaylaştıracak zincir dışı çözümler sunarak mevcut ölçeklenebilirlik sorunlarının üstesinden gelmeyi vaat ediyor.

Hydra, paradan ve zamandan tasarruf etmek için bant genişliğini dinamik olarak en üst düzeye çıkararak ağ kararlılığını sağlar. Kullanıcılar, Hydra sayesinde Cardano ağı üzerinde DApp’leri daha kolay geliştirebilecekler.

Mamba yükseltmesi geliyor

Mamba, Cardano için bir yan zincir stratejisidir. Yan zincirler, Mainnet’e paralel çalışan ve bağımsız olan ayrı blok zincirlerdir. Amaçları, ana blok zincirinin birlikte çalışabilirliğini teşvik etmektir. Ayrıca gerçek zamanlı teste izin verirler. Ethereum’un zaten aşağıdaki gibi yan zincirleri var Plazma.

Cardano ekosistemi, #DEX Likidite, Sentetik Varlık, Köprü, Borç Verme, Stabilcoin gibi birçok alanda güçlü bir şekilde gelişiyor. Bu verimli tabloyu keşfetmek için #Cardano’daki DEX – Likidite Manzarasına bir göz atalım. #BMEanalytics @Cardano $ADA @basho_swap @wingriderscom https://t.co/2gC4arnFFm

Cardano, birkaç yıldır yan zincirleri araştırıyor ve deniyor. Mamba, bu çalışmanın doruk noktasını temsil ediyor. Hoskinson, Mamba’yı açıklarken, kullanıcılara kendi yan zincirlerini oluşturma yeteneği vereceğini söyledi.

Ana zincir ve yan zincirler birbirleriyle çift yönlü iletişim kuracaktır. Buna göre HoskinsonMamba, proje tarihinde ilk kez Cardano ekibinin yalnızca zincirleri birbirine nasıl bağlayacaklarını değil, aynı zamanda bir kullanıcı kendi yan zincirlerini oluşturması durumunda bu sürecin nasıl çalıştığını da net bir şekilde görüyor.

Hoskinson ayrıca yan zincirlerle havuz operatörlerinin farklı gelir kaynakları geliştirebileceklerini vaat ediyor.

💎 Kriptoya yatırım yapmak için ücretsiz bir hesap açın!

CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

📈 Sadece birkaç tıklamayla çevrimiçi kripto ticareti yapın!

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Bir hesap oluşturmak ücretsiz ve çok basittir.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu