Kripto Bileşik (COMP): Yatırım Yapmalısınız

Bileşik veya Bileşik Finans, kripto para birimi ödünç vermek veya ödünç almak ve pasif gelir elde etmek isteyen kripto para birimi yatırımcıları için merkezi olmayan bir pazar yeridir.

Kurs Bileşik tarafından (COMP) : güncel fiyat nedir?

İşte Compound’un canlı fiyatı.

hakkında bilinmesi gerekenler Birleştirmek

kripto oluşturma Birleştirmek

Girişimciler Robert Leshner ve Geoffrey Hayes, Compound’u yarattı. Proje, 2018 yılında Andreessen Horowitz ve danışmanlık Bain’in risk sermayesi kolu olan Bain Capital Ventures’tan 8,2 milyon dolarlık yatırım aldı.

2019 yılına kadar Compound, aynı yatırımcılardan ve aynı zamanda bir kurucu ortak tarafından kurulan bir şirket olan Paradigm Capital dahil olmak üzere yeni yatırımcılardan 25 milyon dolar daha güvence altına aldı. madeni para tabanı.

Nasıl çalışır Birleştirmek ?

Bileşik, sistemde kilitli varlıkları belirtmek için COMP belirteçlerini kullanması bakımından benzersiz bir özelliğe sahiptir. cTokens olarak da bilinen ekosistem yerel jetonları, Bileşik ağdaki kullanıcı fonlarını temsil eden ERC-20 jetonlarıdır.

İ’Ethereum cToken CETH için vardır, WBTC a cToken cWBTC için, cBAT için BATve bunun gibi…

cToken’lar borç verenler için faiz yaratır ve diğer ERC-20 tokenleri ile değiştirilebilirler.

Bileşik platformu aşağıdaki kripto para birimlerini kabul eder (daha fazlası eklenebilir).

Kripto Birleştirmek : 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Bileşik Global Mirror Mag Derecelendirmesi: 7/10

Proje hakkında görüş Birleştirmek

Compound, cazip oranlara sahip, kullanımı kolay bir borç verme platformudur. Bununla birlikte, kripto kredi endüstrisi çok rekabetçi, bu da başlı başına bir zorluk.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

Bileşik, kripto para piyasası gibi “orta” değişkendir.

Orta Vadeli Bileşik Fiyat Tahmini

Bileşik, 85$ civarındaki tüm zamanların en düşük seviyelerine geri döndü. Bu fiyata mükemmel bir şekilde satın alabilir ve 400 doları hedefleyebiliriz.

Uzun Vadeli Bileşik Fiyat Tahmini

2021’de tüm zamanların fiyat rekorlarını kıran kripto para birimlerinden biri olduğunu bilerek, COMP’un bir sonraki piyasa yükselişinde en az 800 dolar toplayabileceğini söyleyebiliriz.

Sonuç – Kripto Bileşiğine yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu Birleştirmek

Compound, DeFi’yi oluşturan amiral gemisi platformlarından biridir. Kripto para birimi fiyat açısından nispeten düşüktür, bu da bize yukarı doğru dalgalanmak için iyi bir marj sağlar.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar Birleştirmek (COMP)

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Okumak Adım adım kripto para ticareti yapmayı keşfetmek için eksiksiz eToro incelememiz.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu