Kripto Çapa Protokolü (ANC): Satın Almalı mıyım

Anchor, blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir kripto para birimi tasarruf protokolüdür. toprak. Platform, yatırımcılara %20’nin biraz altında getiri (düşük oynaklık ile) sunuyor. Yönetim simgesi ANC’dir.

Çapa Protokolü (ANC) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Anchor Protocol’ün canlı kursu.

hakkında bilinmesi gerekenler Çapa Protokolü

Kripto Çapa Protokolünün Oluşturulması

Terraform Labs, Mart 2021’de piyasaya sürülen Anchor Protocol’ü tasarladı. Kısmen genel talebi artırmak için oluşturuldu. stabilcoin UST. UST’lere ek olarak, iKullanıcılar faiz kazanmak için farklı sabit paralar yatırabilir: BUSD, USDC, DAI ve USDTve diğer Ethereum tabanlı stabilcoinler.

Çapa Protokolü nasıl çalışır?

Anchor Protocol, yılda %19,5’e varan getiri sağlayan bir tasarruf ve çiftçilik platformudur. Platform, istikrarlı getiri sağlama özelliğine sahiptir ve bu nedenle giderek daha fazla likidite çeker.

Anchor Protocol’e para yatırdıktan sonra, yatırım yaptığınız nakitten faiz kazanırken varlıklarınızı ödünç alabilir veya ödünç verebilirsiniz. Anchor protokolünün yönetişim belirteci Anchor’dur (ANC). ANC’yi pay sahibi olan kullanıcılar, proje yönetişim oylarına katılabilir.

Anchor’da kullanıcılar kredi vermeye teşvik edilir TerraUSD (UST) ekosistemin para piyasasına. Varlığa dayalı krediler yoluyla borçlanırlar bas seti. bu bVarlıklar Anchor ekosisteminde ilgi uyandıran stake edilen belirteçlerin belirteçleridir.

Kripto Çapa Protokolü : bizim 2022 için görüş ve tahmin

  • Anchor Protocol Global Mirror Mag Derecelendirme: 8/10

Proje hakkında görüş Çapa Protokolü

Anchor, giderek daha popüler hale gelen bir çiftçilik platformudur. Ancak platform, acemi kripto para birimi kullanıcısı için pek sezgisel değil.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

ANC kripto para birimi oldukça değişkendir. Ancak Ocak ayı başlarında piyasalar düşerken değer kazanırken piyasaya karşı göreceli güç gösterdi.

Fiyat tahmini Çapa Protokolü ile orta vadeli

Anchor Protocol, yükseliş momentumunu sürdürürse önümüzdeki çeyrekte 4,4 dolara ulaşabilir.

Fiyat tahmini Çapa Protokolü ile uzun vadeli

Artan benimseme ile, ANC kripto para birimi 2023’te 7,3 dolara ulaşabilir.

Sonuç – Anchor Protocol kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu Çapa Protokolü

Anchor Protocol, cüzdanınızı koruyabilen ilginç bir kripto para birimi yetiştirme platformudur.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar Çapa Protokolü (CNA)

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Okumak tam eToro incelememiz adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu