Kripto Çığ – Günün Analizi ve Haberi

Çığ kursu (AVAX): Güncel fiyat nedir?

İşte Avalanche’ın canlı kursu.

Avalanche Multiverse, Avalanche Foundation tarafından ortaya çıkarıldı. Alt ağlarına dayalı yeni bir ekosistemin gelişimini desteklemeyi amaçlayan 290 milyon dolarlık bir teşvik programıdır.

Avalanche, Alt Ağları sayesinde rekabete karşı daha rekabetçi olmak istiyor. Puantiye (komşularıyla birlikte) ve Evren. Alt ağların amacı, ölçeklenebilir uygulamaya özel blok zincirlerden oluşan gelişen bir ekosistemin büyümesini teşvik etmektir.

Girişim, Web3 oyunları, DeFi, NFT’ler ve kurumsal benimseme alanlarındaki projeleri finanse etmeyi amaçlıyor.

Avalanche Foundation, Multiverse’nin belirli bir Alt Ağın faaliyetlerini güvence altına alan doğrulayıcıyı seçme yeteneği, zincir üzerinde ücret ödemek için jetonu seçme yeteneği ve ısmarlama iş modelleri gibi bazı benzersiz özelliklere sahip olduğuna dikkat çekiyor.

Çığ kripto evrimi, incelemeleri ve analizi

AVAX/USD günlük grafiğinde kolayca tanımlanabilen bir üçgen oluştu. AVAX, 85 dolar civarında dokunacağı direncine doğru ilerliyor.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu