Kripto Dalgalanma (XRP) – Sırasında Yatırım Yapmalısınız

Ripple, finansal kurumlar için sınır ötesi bir ödeme sistemidir. SWIFT ile karşılaştırılabilir. Ripple yönetimi aşağı yukarı merkezileştirilmiştir, ancak XRP kripto para birimi diğer madeni paralarla aynı şekilde kullanılabilir. Bir yatırım olarak satın alınabilir ve diğer kriptolarla takas edilebilir.

Haberlerde :

Ripple aleyhindeki SEC davası, emsal belirleyen doğası nedeniyle geniş çapta izlendi. SEC, Ripple’ı örnek almak isterken, Ripple sadece çıkarlarını savunmak değil, aynı zamanda kripto ekosistemi adına savaşmak istediğini söylüyor.

Bununla birlikte, çoğu XRP sahibi, XRP’nin Coinbase gibi ABD dijital varlık borsalarında yeniden listelendiğini görmek için denemenin bitmesini istiyor.

Anlaşma, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Ripple Labs ve bireysel sanıklar Chris Garlinghouse ve Chris Larsen’e kayıtsız bir menkul kıymet teklifi için dava açtığı 22 Aralık 2020’den bu yana süren davayı sona erdirmenin en hızlı yolu.

Davadaki sürekli gecikmeler yol boyunca XRP sahiplerini hayal kırıklığına uğrattı, ancak XRP yanlısı topluluk avukatı, en iyi tahmininin anlaşmanın Nisan veya Mayıs ayında gelebileceği olduğunu ekledi.

Ripple (XRP) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Ripple’ın canlı fiyatı.

Ripple hakkında bilinmesi gerekenler

XRP kriptosunun oluşturulması

Ripple, kelimenin klasik anlamıyla bir kripto para birimi değildir. Bunun yerine, merkezi olmayan bir platform üzerine inşa edilmiş eşler arası bir dijital ödeme ağı ve protokolüdür. XRP, ağda “ağ geçidi” olarak hizmet eden kripto para birimi olmak üzere, finansal kurumların güvenli bir ekosistemde hızlı işlemler gerçekleştirmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Ripple projesi Bitcoin’den önce gelir. 2004’te John Fugger, RipplePay adlı bir eşler arası finansal ağ başlattı. Amaç, bankalara olan ihtiyacı ortadan kaldırmak için ağ katılımcıları arasındaki finansal ilişkilerden yararlanmaktı. 2012’de Fugger, RipplePay’i resmi olarak Jed McCaleb’e (bir blockchain öncüsü) ve Chris Larsen’e devretti. Daha sonra, şirket adı 2012 ve 2015 yılları arasında iki kez değişti.

Ripple nasıl çalışır?

  • Ripple, yönetimi ademi merkeziyetçi olmamasına rağmen blok zinciri tabanlıdır.
  • İşlemler, banka sunucuları aracılığıyla fikir birliği ile doğrulanır.
  • Dalgalanma işlemleri, geleneksel bankacılık ağlarına kıyasla ucuzdur.

Kripto XRP: 2022 için görüş ve tahminimiz

  • XRP’nin Global Mirror Mag Derecelendirmesi: 8/10

Ripple Proje İncelemeleri

Ripple, geleneksel finansal işlemler alanına yenilik getiriyor. Bankalar tarafından en çok benimsenen kripto para birimidir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

2021’deki güçlü dalgalanmalara rağmen, Ripple en istikrarlı kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. Gün içi, fiyat çoğu zaman aralıkta gelişir.

Orta Vadeli XRP Fiyat Tahmini

Ripple, dengesini 0,5 ile 1 dolar arasında bulmuş gibi görünüyor. Yani bunlar 2 önemli karar noktası.

Uzun Vadeli XRP Fiyat Tahmini

XRP, istisnai bir büyüme sağlamaya yönelik bir kripto para birimi değildir. Uzun vadede 0,5 ile 1,5 dolar arasında dalgalanmasını bekleyebiliriz.

Ripple incelememizin sonucu

Ripple çok güvenilir bir projedir ve kripto para birimi kripto endüstrisinde en değerli olanlardan biridir.

Ripple’a (XRP) yatırım yapmak için faydalı kaynaklar

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu