Kripto Decred (DCR): DCR Almalı mıyım? Fikir,

Decred, geleneksel para birimine tamamen merkezi olmayan, adil ve egemen bir alternatif sağlamayı amaçlayan bir kripto para birimidir. gibi görünen bir kripto para birimidir. Bitcoinama hangi doğru çekiyor Ethereum onun yönetimi için. Decred, hem iş kanıtı (PoW) hem de hisse kanıtı (PoS) mekanizmalarını kullanır.

Decred fiyat (DCR): Mevcut fiyat nedir?

İşte Decred’in canlı kursu. Makaleye bakın: Kripto NEAR Protokolü (NEAR) Görüşü: NEAR’ı mevcut fiyattan mı satın almalısınız?.

hakkında bilinmesi gerekenler Decred

Decred kriptosunun oluşturulması

Decred’in geçmişi, 2 Bitcointalk forum kullanıcısının (tako zamanı ve _ingsoc) başlıklı beyaz kağıdı yayınladı. Memcoin2: Hibrit İş Kanıtı, Hisse Kanıtı Kripto-Para birimi. Proje, blok zincirini yayınlayan Jake Yocom-Piatt’s Company 0 tarafından Şubat 2016’da uygulandı. Tecrübeleri ve Company 0’ın katkısı sayesinde Decred’i piyasaya sürdüler.

Bitcoin gibi, Decred de 21 milyon DCR’ye sahip. Ayrıca okuyun: Kripto Sembolü (XYM): XYM Almalı mıyım? Görüş, analiz ve tahmin 2022. DCR (yeni blok oluşturma) jetonları, her 21 günde bir %1 oranında azalan hacimle her 5 dakikada bir verilir.

Decred nasıl çalışır?

Decred’in özelliği, PoS ve PoW’u birleştirmesinde yatmaktadır. Bitcoin gibi madenciler de işlemleri doğrulamaya ve yeni bloklar eklemeye yardımcı olur. Aynı konuda: Crypto Arweave (AR): AR satın almalı mısınız? Görüş, analiz ve tahmin 2022. DCR sahipleri ayrıca işlemleri doğrulamak ve ağın yönetimine katılmak için DCR’lerini Decred’e paylaştırabilir.

Her blok bilet denilen şeyle birlikte gelir – blok başına 20 adet vardır. Bunlardan beş (5) tanesi rastgele seçilir ve sahipleri madenciler tarafından sunulan blokları doğrulamak için seçilir.

Genel olarak sistem, DCR’nin %60’ı madenciler, %30’u staker’lar ve kalan %10’u Decred istifi için kazanılacak şekilde çalışır.

Kripto Decred : bizim 2022 için görüş ve tahmin

Proje hakkında görüş Decred

Hisse ispatı ve iş ispatı kombinasyonu Decred’e Bitcoin’e göre daha az enerji yoğun ve daha demokratik bir alternatif statüsü veriyor.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

Decred oldukça değişkendir ve Bitcoin ile pozitif korelasyona sahiptir.

Fiyat tahmini Decred tarafından orta vadeli

Fiyat, 50 dolarda bir taban oluşturuyor gibi görünüyor. Bu fiyatın altında, Decred satın alınabilir ve önümüzdeki 6 ay içinde 120 $ hedeflenebilir.

Fiyat tahmini Decred tarafından uzun vadeli

Bir sonraki büyük piyasa rallisinde Decred’in tekrar 250 dolara ulaşması bekleniyor.

Sonuç – Decred kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu Decred

Decred, dikkate alınması gereken Bitcoin’e göre daha ölçeklenebilir bir alternatiftir.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar Decred (DCR)

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Okumak Adım adım kripto para ticareti yapmayı keşfetmek için eksiksiz eToro incelememiz.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu