Kripto Merkezi Olmayan USD (USDD) Lansmanı – Tron

ABD’den alınan verilere göre, TRX’in değeri son 24 saatte %16 arttı. LiteBit ticaret platformu. 5 Mayıs’ta ekosisteminin algoritmik stabilcoini çıkarılacak ve dolaşıma girecek. BTTC çapraz zincir protokolü sayesinde, şu adresten de erişilebilir olacaktır: Ethereum ve üzerinde Binance Akıllı Zincir.

#TRON’un kurucusu #JustinSun, gerçekten de “insanlık tarihindeki en merkezi olmayan stablecoin”in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. #USDD olarak adlandırılan, TRON’dan gelen bu stablecoin, TRX’e sabitlenecek ve .#Kripto zincirinde ademi merkeziyetçiliği sağlamayı hedefliyor.

TRON DAO, finansı herkes için erişilebilir kılmak için matematik ve algoritmalar kullanan merkezi olmayan bir sabit para olan Merkezi Olmayan USD (USDD) oluşturmak için önde gelen blok zinciri oyuncularıyla ortaklık kurdu. Tron, USDD stablecoin’inin Stablecoin 3.0 çağını başlatacağını iddia ediyor.

U.Today’e göre, bu iyi haber sayesinde ağ yeni kullanıcıları kendine çekti ve toplam Tron hesabı sayısı 90 milyona ulaştı.

💎 Doğrulanmış hesap başına sunulan 20 Euro ile kriptolarınızı güvenle saklayın ve takas edin

Güvenli ve dünya çapında tanınan bir Avrupa ticaret platformu olan LiteBit ile kripto para biriminizi depolayın ve takas edin.

USD Coin (USDC) gibi fiat para birimleri tarafından desteklenen sabit paraların aksine, algoritmik sabit paralar dijital para birimleri tarafından desteklenir.

Tron’un değeri, stablecoin’in lansman tarihinin Mayıs ayı başlarında açıklanmasından bu yana yükseldi. CoinMarketCap istatistiklerine göre, TRX yedi günde yaklaşık %25 arttı.

Tron’un patronu, Karayipler’de kripto para birimlerinin kabulüne ikna oldu.

Tron’un yaratıcısı ve Grenada’nın Dünya Ticaret Örgütü (WTO) Daimi Temsilcisi Justin Sun, geçtiğimiz günlerde blockchain ve kripto para birimleri hakkındaki düşüncelerini “ Geleceği Hizalamak »ilk belgeseli Gelecek şimdi evrimi üzerine Bitcoin. Finansal altyapının önündeki engelleri kaldırarak endüstri oyuncularının bu teknolojiyi herkese sunabileceğini savunuyor. “Karayip’teki uluslar ve toplulukların El Salvador’dan öğrenebileceğini düşünüyorum” diyor (2021’de Bitcoin’i yasallaştırdı).

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu