Kripto NEM (XEM): XEM Almalı mıyım? Fikir,

NEM (Yeni Ekonomik Hareket), merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) geliştirmek için bir blok zinciri platformudur. NEM, benzer şekilde çalışan çift katmanlı bir blok zinciridir. Ethereumancak popüler bir programlama dili olan Java tarafından geliştirilmiştir.

NEM (XEM) fiyatı: güncel fiyat nedir?

İşte NEM’in canlı kursu.

hakkında bilinmesi gerekenler NMS

NEM kriptosunun oluşturulması

NEM’in geliştirilmesi 2014 yılında başladı. Erik Van Himbergen, Jeff McDonald, Leon Yeoh ve Lon Wong gibi bir grup geliştirici tarafından başlatıldı. Bu ekibi Bitcointalk topluluğundan programcılar oluşturdu.

Proje, köklü bir altyapıya sahip topluluk odaklı bir ekosisteme dönüşmüştür. İlk olarak 2015’in başlarında kamuoyuna duyuruldu.

NEM nasıl çalışır?

NEM ekosistemi, her türlü dijital varlığı özel ve genel blok zincirlerinde kolayca bağlamak ve aktarmak için tasarlanmıştır. NEM, Hisse Kanıtı (POS) konsensüs mekanizmasından uzaklaştı ve Önem Kanıtı’nı (POI) tanıttı.

NEM, POI’yi (Önem Kanıtı) benimseyen ilk blok zinciriydi. Ekosisteme kilitlenmek için belirli sayıda yerel belirteç gerektirmesi bakımından Hisse Kanıtı’na (POS) benzer olsa da, birkaç önemli ayrım vardır.

POI’nin ilkesi, bir staker’ın öneminin ağdaki etkinliğine bağlı olmasıdır. Bu, ağda aktif olanların daha iyi ödüllendirileceği anlamına gelir. Her adrese (doğrulayıcı), ağdaki faaliyetlerine göre değişen bir güven puanı atanır. Dolayısıyla, POS mekanizmasının aksine, stake ödüllerinin iyi bir kısmını alan en büyük staker’lar değildir.

Kripto NMS : bizim 2022 için görüş ve tahmin

  • NEM Global Mirror Mag Derecelendirmesi: 8/10

Proje hakkında görüş NMS

NEM blok zincirinin ana özelliği, akıllı varlıklar olarak adlandırılan işlevlerdir. Aktarılabilir ve yapılandırılabilirler. Geliştiriciler, akıllı varlıklar özelliğini kullanarak gerçek dünya varlıklarını blok zincirine dönüştürebilir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

XEM kripto para birimi, piyasaların dalgalı olmadığı 24 saat içinde nadiren %10’u aşan dalgalanmalarla günlük grafikte nispeten istikrarlı.

Fiyat tahmini NEM’den orta vadeli

NEM’in fiyatı tarihsel olarak düşük. 0,1 doların altında, en az 0,5 doları hedeflemek iyi bir satın almadır.

Fiyat tahmini NEM’den uzun vadeli

Ne yazık ki, NEM en yüksek fiyatları tutmuyor. 1 dolara ulaşılır ulaşılmaz fiyatında bir nüksetme olmasını bekleyin.

Sonuç – NEM kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu NMS

NEM projesi alakalı, ancak diğer akıllı sözleşme blok zincirlerinden gelen rekabet, onu önemli bir pazar payından çalıyor.

Satın almak NMS (XEM) Ticaret

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Satın almak NMS (XEM) yatırım yapmak

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar NMS (XEM)

Crypto’ya yatırım yapmak için önerilen en iyi 3 broker Şubat 2022

Sorumluluk Reddi: Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu