Kripto Ravencoin (RVN): Buna Yatırım Yapmalı mısınız?

Kurs Ravencoin tarafından (RVN) : güncel fiyat nedir?

İşte Ravencoin’in canlı fiyatı.

Kripto kuzguncoin : 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Ravencoin Global Mirror Mag Derecelendirmesi: 8/10

Proje hakkında görüş Ravencoin: Ravencoin, yenilikçi projelerin başlatılmasını destekleyen rekabetçi bir blok zinciridir (aşağıdaki DApp’e bakın).

Fiyat Oynaklığı Bildirimi: RVN kriptosu nispeten değişken ve eğilimi Ağustos ortasından beri düşüş gösteriyor.

Orta vadeli Ravencoin fiyat tahmini: Ravencoin 2021’de yeniden ilgi gördü. 2022’nin başlarında fiyatındaki düşüş, onu 0,1 doların altında satın almak için bir fırsat. Yatırımcılar 0.15 $ fiyatını kolayca hedefleyebilirler.

Uzun Vadeli Ravencoin Fiyat Tahmini : Piyasalar düzelirse, 2023’e kadar RVN 0.26 dolar civarındaki yüksek seviyelerine geri dönebilir.

Sonuç – Ravencoin kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu kuzguncoin

Ravencoin, blok zincirinin benimsenmesini teşvik eden ilgili bir projedir. Çok sayıda firmanın ilgisini çekebilecek projelerden biridir.

Ravencoin hakkında bilinmesi gerekenler

Ravencoin kriptosunun oluşturulması

Ravencoin, 2018 yılında işadamı Bruce Fenton ve geliştirici Tron Black tarafından Bitcoin. Lansmanı, Overstock.com’un bir yan kuruluşu olan Medici Ventures tarafından desteklendi. Proje bir ICO yapmadı, bu nedenle bu kullanıcılar için daha adil ve daha demokratik bir erişim hedeflendi. Kurucular ayrıca önemli miktarda RVN’ye sahip değiller.

Ravencoin Vakfı, projeyi yönetmek için 2020’de kuruldu. Medici Ventures’tan bağımsızdır. Ravencoin açık kaynaktır, herkes gelişimine katkıda bulunabilir.

Ravencoin nasıl çalışır?

Ravencoin’in işleyişi, Bitcoin’inkine oldukça benzer, ancak geliştiricileri, DApp’leri desteklemesine izin vermek için önemli iyileştirmeler yaptı. Tıpkı Bitcoin gibi, Ravencoin de ağ güvenliğini sağlamak için İş Kanıtı (PoW) fikir birliği mekanizmasını kullanır.

Ancak kullandığı algoritma X16R olarak bilinir ve Bitcoin’in SHA-256 algoritmasından daha merkezi olmayan madencilik sağlar. X16R, ASIC’lerin kullanıldığı madenciliğe dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, ağın enerji tüketimini azaltır. en para ve zcash ASIC madenciliğine de dayanıklıdır.

Ravencoin’i Bitcoin’den ayıran diğer unsurlar. Her yeni blokta, Bitcoin için 6.25 BTC’ye kıyasla 5.000 RVN verilir. Ravencoin için blok süresi, Bitcoin için 10 dakikaya kıyasla 1 dakikadır. RVN’nin toplam arzı, Bitcoin’in 21 milyonuna kıyasla 21 milyar.

Ravencoin’de başlatılan bazı DApp’ler

listesine bakın Ravencoin Uygulaması.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar kuzguncoin (RVN)

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Okumak Adım adım kripto para ticareti yapmayı keşfetmek için eksiksiz eToro incelememiz.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu