Kripto renBTC (RENBTC): Yatırım yapmalı mısınız?

hakkındaki incelememizi okuyun Sarılmış Bitcoin (BTC).

Kurs renBTC’den (RENBTC) : güncel fiyat nedir?

İşte renBTC’nin canlı fiyatı.

Kripto renBTC : 2022 için görüş ve tahminimiz

  • renBTC Global Mirror Mag Derecelendirmesi: 9/10

Proje hakkında görüş renBTC: renBTC, Bitcoin’leri Ethereum’a aktarmak için kullanılacak Wrapped Bitcoin’e daha esnek bir alternatiftir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi: renBTC, Bitcoin tarafından desteklenir ve ikincisi ile aynı dalgalanmalara sahiptir.

Orta vadeli renBTC fiyat tahmini: Bizim okuyun bitcoin incelemesi.

Uzun vadeli renBTC fiyat tahmini : Bizim okuyun bitcoin incelemesi.

Sonuç – RenBTC kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu renBTC

Ren’in protokolü, birden fazla kripto para birimi arasında köprü kurma yeteneği ile giderek daha fazla likidite çekecek.

renBTC hakkında bilinmesi gerekenler

RenBTC kriptosunun oluşturulması

Ren protokolü, yazılım mühendisleri Taiyang Zhang ve Long Wang tarafından 2017 yılında oluşturuldu. Taiyang girişim ortağı Alameda Research’te çalışıyor Ayrıca Ren’in danışmanı ve KeeperDAO’nun kurucu üyesi olarak çalışmaktadır.

RenBTC nasıl çalışır?

RenBTC’nizi transfer etmek için kullanımı oldukça kolaydır. Bitcoin (BTC) Ethereum ekosisteminde. Süreç, bir kullanıcı BTC’yi şuraya gönderdiğinde başlar: RenVM, Ren protokolü sanal makinesi.

RenVM daha sonra, gönderilen BTC’ye eşit miktarda RenBTC belirteçleri verme sürecini başlatır. Bunlar kilitli. RenBTC daha sonra kullanıcının Ethereum cüzdanına gönderilir. Bu da onları DApp’lerde harcamasına veya Ethereum’daki protokollere yatırım yapmasına izin veriyor.

Bitcoin’lerini kurtardıktan sonra RenBTC’ler yok edilir ve BTC’ler serbest bırakılır ve kullanıcının Bitcoin cüzdanına gönderilir.

Ren’in protokolü sadece Bitcoin ile çalışmıyor. Gibi diğer kripto para birimlerini aktarmak için kullanılabilir. bitcoin-nakit, ZcasH veya Dogecoin’den diğer blok zincirlerine: Solana, Avalanche, Polygon, Binance Smart Chain, vb. VS’bu nedenle gerçek bir çok zincirli köprüdür.

Örneğin, Bitcoin Cash’inizi (BCH) RenVM’ye kilitleyerek, Ethereum’da geçiş yapabilen belirteçler olan RenBCH’yi alırsınız.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar renBTC (RENBTC)

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Okumak Adım adım kripto para ticareti yapmayı keşfetmek için eksiksiz eToro incelememiz.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu