Kripto Santigrat (CEL): Yatırım Yapmalısınız

Celsius, Amerika Birleşik Devletleri’nde müşterilerin kripto para mevduatlarından faiz kazanmalarına veya güvenli kripto para kredileri almalarına olanak tanıyan SEC’e kayıtlı bir borç verme platformudur.

Kurs santigrattan (CEL) : güncel fiyat nedir?

İşte Celsius’un canlı fiyatı.

hakkında bilinmesi gerekenler santigrat

kripto oluşturma santigrat

Celsius Ağı, Alex Mashinsky, S. Daniel Leon ve Nuke Goldstein tarafından 2017 yılında Londra’da kuruldu. Mashinsky, VOIP’in (İnternet Üzerinden Ses Protokolü) temellerinin oluşturulmasına yardımcı olan başarılı bir girişimcidir. Celsius, 2018’de ICO’larını başlattı ve 325 milyon CEL (toplam arzlarının yaklaşık yarısı) satarak yaklaşık 50 milyon dolar topladı.

Celsius Vakfı projeyi denetlerken.

Nasıl çalışır santigrat ?

Celsius Ağı, Celsius tarafından barındırılan hesaplardan ve kripto varlıkların ekosistem dışındaki transferlerini sınırlamak için bir dizi kripto para borsasından oluşur.

Celsius ağı 4 oyuncudan oluşur.

  • Hesap bakiyesinden faiz kazanan borç verenler.
  • Kısa veya uzun vadede kaldıraçlı risk almak isteyen marj tüccarları olan borçlular.
  • İşlemleri kolaylaştıran, riski izleyen ve işlem ücretlerini hesaplayan Celsius platformu.
  • Likidite sağlayan ve alım satım gerçekleştiren harici borsalar.

Celsius, borç verenlerin birden fazla kripto para biriminde para yatırmasına izin verir: Bitcoin, Ethereum, solana, USDC, vb Platform, bir borç verme havuzuna yerleştirilen ve daha sonra diğer borsalara ödünç verilen varlıkları izler ve kazanılan faiz, kullanıcılar arasında paylaşılır.

CEL kripto para birimi, öncelikle Celsius ağına erişen kullanıcılar için bir ödül yöntemi ve kredi almak için bir teminat varlığı olarak kullanılır.

Kripto santigrat : 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Santigrat Küresel Ayna Mag Derecesi: 8/10

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Ayrıca okuyun: Crypto Celo (CELO): CELO’ya yatırım yapmalı mısınız? Görüş, analiz ve tahmin 2022. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Proje hakkında görüş santigrat

ABD’deki düzenleyicilere yakınlığı, Celsius’u birçok borç verme platformundan ayırıyor. Böylece önemli miktarda likidite çekebilir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

Celsius kripto para birimi, düşük spekülatiftir ve ilginç teknik modeller gösteren bir grafikle düşük uçucudur.

Orta Vadeli Santigrat Fiyat Tahmini

CEL kripto para birimi günlük grafikte geri dönüş sinyalleri gösteriyor. 2022’de, fiyat 6 dolara yükselmeden önce çift dip bekliyoruz.

Uzun Vadeli Santigrat Fiyat Tahmini

2022’nin sonunda CEL/USD çifti için 10$’lık bir fiyat bekleyebiliriz.

Sonuç – Celsius Crypto’ya Yatırım Yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu santigrat

Genel olarak, Celsius sınırlı DeFi işlevselliğine sahiptir, ancak platform yeni başlayanlar için idealdir. Jetonunuzu satın almak iyi bir başlangıç ​​noktasıdır.

Satın al santigrat (CEL) Ticaret

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para biriminin nasıl satın alınacağını öğrenmek için.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Satın al santigrat yatırım yapmak

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar santigrat (CEL)

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu