Kripto Sembolü (XYM): XYM Almalı mıyım? Fikir,

Symbol, NEM ekibi tarafından başlatılan bir blok zinciridir. Proof-of-stake (PoS) konsensüsünü kullanarak, diğer blok zincirleriyle birlikte çalışabilirliği ve işbirliğini kolaylaştırmayı amaçlar. Symbol, blok zincirlerinin ve kullanıcılarının erişilebilirliğini ve dahil edilmesini daha da artırır. Yerel kripto para birimi XYM, NEM’in XEM’sinden farklıdır.

Bizim okuyun NEM (XEM) kripto incelemesi.

Sembol (XYM) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Symbol’ün canlı fiyatı.

hakkında bilinmesi gerekenler sembol

Kripto Sembolünün Oluşturulması

NIS1 adlı NEM blok zincirinin yaratıcısı olan NEM grubu, Symbol’ü başlattı. İkincisi, bu nedenle NEM ile paralel çalışır ve kullanıcıların daha karmaşık ağlar oluşturmasına ve genel bir kanaldan özel bir kanala kolayca geçiş yapmasına olanak tanır.

Sembolün, eşler arası işlemleri sağlayan kendi yerel belirteci XYM vardır. Dolaşımdaki token sayısı 5,58 milyar XYM iken maksimum arz 8,999,999,999’dur.

Sembol nasıl çalışır?

Symbol blok zinciri, NEM’in NIS1 blok zincirinin daha karmaşık bir versiyonudur. Esneklik, işlem hızı, kullanım kolaylığı ve güvenlik açısından onu geride bırakıyor. Symbol, iş ve blok zinciri arasındaki boşluğu kapatmak amacıyla oluşturuldu.

Symbol blok zinciri, diğer blok zinciri ekosistemleri gibi, düğüm operatörleri, kullanıcılar, yatırımcılar ve yerel bir jeton içerir. Sembollerin ötesinde, Symbol kullanıcıları blok zincirinde hisseleri, sertifikaları, oyları, takas edilemeyen jetonları (NFT’ler) ve diğer varlıkları temsil etmek için özel dijital varlıklar (tokenizer) oluşturabilecekler.

Kripto sembol : bizim 2022 için görüş ve tahmin

  • Symbol Global Mirror Mag Derecelendirme: 8/10

Proje hakkında görüş sembol

Symbol blok zinciri, NEM’e kıyasla giderek daha fazla benimseniyor, genç yaşına rağmen, 2 kripto büyük ölçüde aynı büyük harfe sahip.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

XYM kripto para birimi stabildir, dalgalanmaları 24 saat içinde nadiren %10’u geçer.

Fiyat tahmini Sembol tarafından orta vadeli

“Düşük almak” isteyenler için Symbol fiyatı cazip. Önümüzdeki dönem için 0,3 dolar hedefleyebiliriz.

Fiyat tahmini Sembol tarafından uzun vadeli

Birçok analiz platformu 2022 yılına kadar 1 dolarlık bir seyir öngördü, ancak Symbol kripto için 2023 yılına kadar 0,5 dolar daha gerçekçi görünüyor.

Sonuç – Kripto Sembolüne yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu sembol

Symbol, kesinlikle NEM’in bir gelişmesidir, ancak bu proje etrafında rekabet şiddetlidir.

Satın almak sembol (XYM) Ticaret

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Satın almak sembol (XYM) yatırım yapmak

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar sembol (XYM)

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu