Kripto Sırrı (SCRT): Yatırım Yapmalısınız

Secret’ın blok zinciri (SCRT), geliştiricilerin gizlilik odaklı şifreli akıllı sözleşmeler kullanarak merkezi olmayan uygulamaları (DApp’ler) başlatmasına olanak tanır. Gizli (SCRT), halka açık blok zincirine bir cevaptır. Ethereum üzerinde işlemlerin yazarının az çok kolayca izlenebileceği.

Kurs gizlice (SCRT) : güncel fiyat nedir?

İşte Secret’ın canlı kursu.

hakkında bilinmesi gerekenler Gizli

kripto oluşturma SCRT

Gizli Ağ, gizliliği koruyan ilk akıllı sözleşme blok zinciridir. SCRT Labs tarafından başlatıldı. Amaç, kullanıcıların merkezi olmayan, gizlilik dostu teknolojiyi daha hızlı benimsemelerine yardımcı olan ürünler ve platformlar geliştirmektir. CEO’su Guy Zyskind aynı zamanda Enigma’nın da kurucusudur. Guy Zyskind, geçmişte MIT Medya Laboratuvarı’nda araştırma görevlisi olarak da çalıştı.

Nasıl çalışır Gizli ?

Secret Network’ün akıllı sözleşmelerine ” Gizli Sözleşmeler“. Varsayılan olarak veri şifreleme ve gizlilik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Rust programlama dilinde yazılan gizli sözleşmeler, uygulamaların şifrelenmiş verileri ifşa etmeden kullanmasına izin verir.

Kullanıcılar, hangi bilgilerin kimlerle paylaşılacağını belirlemekte özgürdür. Diğer tarafların hassas bilgilerini görüntülemesine izin veren “erişim anahtarları” oluşturabilirler.

SCRT kripto para birimi, Gizli Ağdaki uygulamaların kullanımıyla ilgili ücretlerin yanı sıra zincir üstü yönetişim için kullanılır. Bir düğümü korumak için kullanıcıların SCRT belirteçlerini stake etmesi gerekir.

Evet zcash, kısa çizgi ve para anonim alternatifler BitcoinSır aynı şekilde Ethereum.

Secret’ta başlatılan bazı DApp’ler

Kripto SCRT : 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Gizli Küresel Ayna Mag Derecesi: 9/10

Proje hakkında görüş Gizli

Gizli kripto para birimi, Ethereum’a yükselen iyi bir alternatiftir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

Gizli kripto para birimi, özellikle gün içi ticaret için değişkendir.

Fiyat tahmini gizlice orta vadeli

SCRT/USD günlük grafiğinde bir üçgen oluşuyor. The Secret bu nedenle önümüzdeki haftalarda bu kurulumun üst sınırına yaklaşık 8,7 dolardan ulaşabilir.

Fiyat tahmini gizlice uzun vadeli

Yükseliş trendi bozulmadan kalıyor ve Gizli kripto para birimi, 2022’nin sonuna kadar yeni 10 dolara yükselmek için iyi bir konumda.

Sonuç – Kripto SCRT’ye Yatırım Yapmalısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu Gizli

Gizliliğe bahis yapmak, DApp yaratıcılarının artan ilgisini çeken Secret için bir kazanç olabilir.

Satın al Gizli (SCRT) Ticaret

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Satın al Gizli yatırım yapmak

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar Gizli (SCRT)

Crypto’ya yatırım yapmak için önerilen en iyi 3 broker Şubat 2022

Sorumluluk Reddi: Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu