Kripto Temel Dikkat Simgesi (BAT): Gerekir

Basic Attention Token (BAT), aşağıdakilere dayalı bir platformdur: Ethereum ilgili tüm taraflar için daha faydalı olan bir reklam ve pazarlama programı sunmak için kullanıcı tercihlerini takip eder. Ve bu, Brave adlı özel bir Web3 tarayıcısı sayesinde.

Basic Attention Token (BAT) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Temel Dikkat Simgesinin canlı fiyatı.

hakkında bilinmesi gerekenler Temel Dikkat Simgesi

Temel Dikkat Simgesinin Oluşturulması

BAT, Ethereum ağında oluşturulan Brave tarayıcısının yerel kripto para birimidir. Basic Attention Token (BAT), Mozilla’nın (Firefox yayıncısı) kurucu ortağı Brendan Eich tarafından yeni bir İnternet tarama deneyimi sunmak için tasarlandı.

Temel Dikkat Simgesi nasıl çalışır?

Brave tarayıcı, bildiğimiz klasik reklamları engeller ve gizliliklerinden ödün vermeden kullanıcı davranışlarını izlemek için blok zinciri teknolojisini kullanır. Ardından, verilerine en çok danışılan ve daha fazla İnternet kullanıcısını elinde tutan içerik oluşturucular BAT’ta ödüller alır.

Blok zinciri tabanlı sistem, reklam parasının reklamcılar, yayıncılar ve tüketiciler arasında verimli bir şekilde dağıtılmasını sağlar.

Cesur kullanıcılar daha az reklam görecek ve bunlar ilgi alanlarıyla alakalı ve alakalı. Brave platformu için bir değişim para birimi olarak hizmet veren BAT belirteci, çeşitli reklam hizmetlerini desteklemek için kullanılır.

Araçları, kullanıcıların dikkatini çekmede daha etkili hale geldikçe, reklamcılara BAT jetonları ödenir. Öte yandan reklamverenler, daha hedefli pazarlamadan daha iyi bir getiri elde ederler. Cesur tarayıcı kullanıcıları, belirli bir içerik türünü görüntüledikten sonra da BAT alır.

Kripto Temel Dikkat Simgesi : bizim 2022 için görüş ve tahmin

  • Basic Attention Token Global Mirror Mag Derecelendirmesi: 8/10

Proje hakkında görüş Temel Dikkat Simgesi

BAT projesi, her aktörün kazanacağı bir şey olması için çevrimiçi reklam kartlarını yeniden dağıtması anlamında yenilikçidir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

Temel Dikkat Simgesi, 24 saat içinde %30’a varan dalgalanmalarla, piyasaların dalgalı olduğu zamanlarda çok değişkendir. Ancak normalde kararlı bir belirteçtir.

Fiyat tahmini Temel Dikkat Simgesi ile orta vadeli

BAT/USD çifti için 1,5 dolarlık fiyatı kolayca hedefleyebiliriz. 0,9 doların altında, fiyatı nispeten düşük.

Fiyat tahmini Temel Dikkat Simgesi ile uzun vadeli

BAT kriptosu, sağlam ve uzun ömürlü bir sisteme dayanmaktadır. Web3’ün artan benimsenmesiyle, BAT’ın fiyatı, 2023 yılına kadar 2 ABD Dolarına ulaşma anahtarıyla zamanla değer kazanacaktır.

Sonuç – Basic Attention Token kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu Temel Dikkat Simgesi

Basic Attention Token, kriptoları günlük internet taramalarına entegre etmek isteyen kripto para meraklıları için iyi bir girişimdir.

Satın almak Temel Dikkat Simgesi (BAT) Ticaret

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Satın almak Temel Dikkat Simgesi (BAT) yatırım yapmak

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar Temel Dikkat Simgesi (BAT)

Crypto’ya yatırım yapmak için önerilen en iyi 3 broker Şubat 2022

Sorumluluk Reddi: Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu