Kripto UMA (UMA): UMA Almalı mıyım? Fikir,

UMA fiyatı (UMA): mevcut fiyat nedir?

İşte WBU canlı kursu.

Orta vadeli UMA fiyat tahmini: UMA kripto para birimi 7,5 doların altında çekici. Kişi bu fiyatın altında satın alabilir ve Kasım 2021 zirvesini 23 dolardan hedefleyebilir.

Uzun vadeli UMA fiyat tahmini: UMA’nın oynaklığı göz önüne alındığında, bu kripto para birimi birkaç gün içinde 50 dolara yükselebilir. Ve bununla ilişkili olmadığı gerçeğini seviyoruz Bitcoin çoğu büyük kripto para birimi gibi. UMA, piyasaya karşı göreceli güç gösteriyor.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi: UMA’nın fiyatı çok değişken ve birkaç saat içinde %100 yükselebilir.

UMA projesine ilişkin görüş: UMA projesi, DeFi oyuncuları için birçok olasılığın önünü açıyor. Başlatılan DApp’ler bu platformda.

Kripto WBU : bizim 2022 için görüş ve tahmin

  • UMA Global Mirror Mag Derecelendirme: 9/10

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Sonuç – UMA kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu WBU

UMA’daki olanaklar neredeyse sınırsızdır ve bu da onu DeFi ekosistemi için çok yönlü bir platform haline getirir.

UMA hakkında bilinmesi gerekenler

UMA kriptosunun oluşturulması

Goldman Sachs’ta çalışan eski bir tüccar ve bilgisayar bilimi mezunu olan Hart Lambur, 2017’de yeni kurulan Risk Labs ile UMA’yı başlattı. Projesi için Bain Capital ve Dragonfly Capital gibi yatırımcılardan 4 milyon dolar topladı.

Lambur, aralarında Goldman Sachs’ın eski başkan yardımcısı olan Allison Lu ve Princeton mezunu bir finansal analist olan Regina Cai’nin de bulunduğu bir yetenek ekibi oluşturdu.

Aralık 2018’de, UMA’nın teknik incelemesinin ilk versiyonu yayınlandı.

UMA nasıl çalışır?

Kullanıcılar, çeşitli kullanım durumları ve amaçları için çeşitli finansal sözleşmeler oluşturmak için UMA protokolünü kullanabilir. Platform, gerçek dünyadan herhangi bir mal veya kavramı belirtmek için kullanılır.

UMA, türev ürünlerin oluşturulmasına izin verir. Ethereum klasik türevlerle aynı şekilde çalışır. Bu tokenler daha sonra DeFi platformlarında veya Ethereum’daki DEX’lerde kullanılabilir.

Sentetik ürünleri piyasaya sürmek isteyen oyuncular şunları yapar:

  • ECR20 kripto para biriminde teminat yatırma (çokgen veya Ethereum) UMA’da
  • Sözleşme sona erme tarihini ayarlayın
  • Sentetik belirteçler yayınlayın
  • Jetonlarınızı DEX benzeri bir yere yerleştirin değiştir Böylece kullanıcılar bunları takas edebilir.

Sentetik jetonlarınızın tasfiye edilmesini önlemek için, ihraççı teminatın değerini jetonun ömrü boyunca minimum eşiğin üzerinde tutmalıdır.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar WBU (WBU)

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Okumak Adım adım kripto para ticareti yapmayı keşfetmek için eksiksiz eToro incelememiz.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu