Kripto XDC Ağı (XDC): Yatırım Yapmalısınız

Kurs XDC Ağı tarafından (XDC) : güncel fiyat nedir?

İşte XDC Network’ün canlı kursu.

hakkında bilinmesi gerekenler XDC Ağı

kripto oluşturma XDC Ağı

Platformun üç kurucu ortağı olan Atul Khekade, Ritesh Kakkad ve Karan Bhardwaj, blockchain sektöründe uzun bir deneyime sahiptir. Khekade, diğer birçok girişimin yaratılmasından sorumlu, tanınmış bir yazılım programcısıdır. Xinfin organizasyonu tüm projeyi yönetir.

XDC ağının yerel belirteci XDC’dir. XDC Network blok zincirinde oluşturulan DApp’ler için bir değişim aracı olarak hizmet eden bir yardımcı kripto para birimidir.

Nasıl çalışır XDC Ağı ?

XDC ağı, gerçek zamanlı sınır ötesi ticareti entegre bir cüzdan çözümüyle birleştirmeyi mümkün kılar. Bu, sınır ötesi işlemleri güvenli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Ağ, DApp oluşturma özelliklerine ek olarak, kullanıcıların XDC Network’ün XDPoS konsensüs mekanizmasıyla uyumlu DApp’lere erişmesine izin veren Chrome tarayıcı uyumlu bir uzantı olan XDCPay’i başlattı. XDCPay uzantısı, Web3 XDPoS API’yi sitelerin JavaScript içeriğine entegre ederek DApp’lerin blok zinciri verilerine erişmesine de olanak tanır.

XDC Ağı’nda başlatılan bazı DApp’ler

Kripto XDC Ağı : 2022 için görüş ve tahminimiz

  • XDC Network’ün Global Mirror Mag Derecelendirmesi: 8/10

Proje hakkında görüş XDC Ağı

XDC Ağı bir alternatiftir Ethereum DeFi proje geliştiricileri için.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

XDC kriptosu nispeten değişken ve Ağustos ortasından beri düşüş eğilimi gösteriyor.

Orta Vadeli XDC Ağı Fiyat Tahmini

0,05 doların altında, geri dönüş sinyalleri var ve bu bölge 2021’de bir destekti. Buradan, alıcılar orta vadede 0,1 doları hedefleyebilir.

Uzun Vadeli XDC Ağı Fiyat Tahmini

XDC kripto para birimi, tüm zamanların en yüksek seviyelerini neredeyse 0,2 dolardan geri kazanma yeteneğine sahip.

Sonuç – XDC Network kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu XDC Ağı

XDC ağı, Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile tamamen uyumludur ve DApp geçişini kolaylaştırır. Kripto para biriminin fiyatı, daha düşük maliyetli bir yatırım için yeterince düşüktür.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar XDC Ağı (XDC)

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Okumak Adım adım kripto para ticareti yapmayı keşfetmek için eksiksiz eToro incelememiz.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu