KUM İnceleme: Sandbox Kripto Satın Almalı mıyım

Sandbox, altında başlatılan bir dizi merkezi olmayan metaverse oyunudur. Ethereum, ama kime göç çokgen. Platform, kullanıcıların kodlama yapmak zorunda kalmadan kendi sanal gerçeklik NFT’lerini tasarlamalarına ve bunlardan para kazanmalarına olanak tanır. Yerel kripto para birimi SAND’dir. Bu metaverse arsa satışları 211 milyon doları aştı!

Kripto KUM Haberleri:

Ethereum tabanlı sanal gerçeklik platformu The Sandbox’ın yerel tokeni SAND, haftalarca aşağı yönlü direnişin ardından kripto pazarının geri kalanını yakaladı.

Kripto para birimi, Salı günü erken saatlerde geniş çapta izlenen 200 günlük hareketli ortalamanın (MA) altına düştü ve diğer kripto alt sektörlerindeki benzerlerine katılarak kasvetli bir piyasa havasına işaret etti. Grafik platformu TradingView tarafından izlenen Binance verilerine göre, Asya işlem saatlerinde kripto para kritik 2.93 $ seviyesinin altına düştü ve 25 Ocak’tan bu yana en düşük fiyatına geriledi. En son Temmuz ayında 200 günlük MA seviyesinin altında işlem gördü.

Sandbox’ın sahip olduğu tanıtıldı Bu ayın başlarında Çokgen ölçeklendirme aracında, kullanıcıların gaz ücretleri (işlem maliyetleri) konusunda endişelenmeden SAND’ı stake etmesine olanak tanıyan bir stake mekanizması. Ancak hareket, 200 günlük MA’ya doğru düşüşü durduramadı. Staking, ödüller karşılığında bir ağın güvenliğine katkıda bulunmak için belirli bir süre boyunca kripto paraları bir blok zincirine kilitleme sürecini ifade eder.

Son 200 gün için ortalama UTC kapanış fiyatını temsil eden 200 günlük MA, uzun vadeli eğilimleri belirlemek için kullanılan teknik bir göstergedir. Geleneksel finansta genel bir kural, bir hisse senedi 200-DMA’nın altında işlem görüyorsa, trendin esasen aşağı olmasıdır.

Sandbox (SAND) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte The Sandbox’tan canlı kurs.

Kripto KUM : 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Küresel Derecelendirme Ayna Mag of The Sandbox: 8/10

Proje hakkında görüş Sandbox

Sandbox, Minecraft gibi popüler benzer oyunların başarısı üzerine inşa edilmiştir. Ve blok zincirinin evrimsel tarafı, projenin daha fazla işlevsellik eklemesine izin verecektir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

SAND/USD fiyatı piyasaya göre oldukça istikrarlı.

fiyat tahmini KUM orta vadeli

2022 başlarındaki düşüş trendi doğrulandı. Geri dönüş noktası 2,4 dolar civarında olabilir.

fiyat tahmini KUM uzun vadeli

Sandbox’ın kullanıcı sayısı arttıkça, SAND kripto para birimine olan talep artacak ve fiyatlar yükselecek. SAND fiyatının 8$ civarındaki yüksek seviyeleri uzun vadeli bir hedeftir.

Sonuç – Sandbox kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu Sandbox

BLOOD, metaverse patlamasının ardından önümüzdeki yıllarda oldukça popüler hale gelebilecek bir oyuna güç veriyor.

Satın al Sandbox (KUM) Ticaret

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para biriminin nasıl satın alınacağını öğrenmek için.

Satın al Sandbox yatırım yapmak

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar Sandbox (KUM)

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu