LiteBit’te listelenen Crypto ApeCoin (APE), 10 kazanç elde etti

Yükseliş, Bored Ape Yacht Club (BAYC) geliştiricisi Yuga Labs’in geçen hafta sonu Otherside metaverse’inin lansmanını duyurmasından bir hafta sonra geldi. O zamandan beri, bu ekosisteme güç verecek olan kripto ApeCoin, yatırımcılardan yeniden ilgi gördü.

Bir ERC20 belirteci olan APE, Ethereum, şu anda CoinMarketCap’e göre 5,7 milyar dolar ile piyasa değerinde 26. sırada yer alıyor. LiteBit’te,APE %10 büyüme kaydetti son 24 saat içinde.

ApeCoin MANA, SAND ve AXS Metaverse Kriptolarını Aştı

💎 Kriptolarınızı güvenli bir şekilde saklayın ve takas edin

Güvenli ve dünya çapında tanınan bir Avrupa ticaret platformu olan LiteBit ile kripto para biriminizi depolayın ve takas edin.

Avatarlar metaverse içinde kendilerini temsil etmek, birbirleriyle bağlantı kurmak ve sanal olarak bir topluluk oluşturmak için kullanılır. Dijital para, diğer şeylerin yanı sıra video oyunlarında arazi parçaları, giysiler, silahlar ve kalkanlar satın almak için metaverse’de kullanılır.

Meta veri deposu yeni değil, ancak blockchain kreasyonları benzersiz ve nadir hale getirdi. Ve söz konusu dijital para, metaverse içinde ve dışında harcanabilen kripto para birimi haline geldi.

Süre Merkezi olmayan (MANA), Sandbox (KUM) ve eksen Sonsuzluk (ASX) ApeCoin, meta veri deposunun mücevherleri olarak kabul edilirse, onları aşar ve meta veri deposundaki ilk kripto para birimi olur. Bu, kripto para birimi endüstrisinde işlerin ne kadar hızlı değişebileceğini gösteriyor.

Ayrıca APE’nin Bored Apes ekosisteminin yeni bir kripto para birimi olduğunu da belirtmek gerekir, şu an için somut bir kullanımı yoktur. Yuga Labs, Bored Apes NFT’lerinin her yerinde bir NFT pazar yeri, DEX, oyunlar geliştirmeyi planlıyor.

BAYC koleksiyonu, sanat tarihinin en ünlü koleksiyonlarından biri olarak kabul edilir. OpenSea NFT Market’e göre 10.000 Bored Apes NFT var.

“Sıkılmış Maymunlar İnternetin Rolleri” 300.000 dolara satılan maymun resimleri, “Sıkılmış Maymunlar” nelerdir? aracılığıyla @franceinfo https://t.co/NVXxvgo9qt]

En ucuz Bored Ape şu anda yaklaşık 138 ETH veya 400.000 dolar değerinde. Bu da, sahip olmak için yeterince zengin olmanız gerektiği anlamına gelir. Ve yıldızlar şimdi popülerliklerini, etkilerini artırmak ve uyum sağlamak için onları satın alıyor!

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu