Merkezi Olmayan Fiyat Analizi ve Tahmini:

Decentraland fiyatı, uzun süreli düşüş trendinden kurtuldu ve şu anda bir toparlanma yaşıyor. Ocak ayında durumun son zamanlarda tersine dönmesi, momentumun güçlü olduğunu ve yükselişi uzatması gerektiğini gösteriyor.

Decentraland fiyatı yükseliş trendini sürdürüyor

Decentraland’ın fiyatı, 22 Ocak’ta 1,71 $’a düştükten sonra %108’lik büyük bir yükseliş trendi yaşadı. Bu ilginizi çekebilir: Crypto Kadena (KDA): KDA’yı satın almalı mısınız? Görüş, analiz ve tahmin 2022. Bu yükselişin üç önemli engeli var ve 3,39 doların üzerinde duran nakit toplandı ve şu anda yeni bir yükselişi yeniden başlatmak istiyor.

Yeni ralli yolda gibi görünse de, yatırımcılar 2,92 dolarlık destek seviyesinin yeniden test edilmesinin makul bir senaryo olduğunu unutmamalı. Decentraland fiyatının mevcut konumundan yükselmeye devam ettiğini varsayarsak, haftalık direnç bariyeri 3,87 dolarla karşılaşmadan önce yaklaşık %20 tırmanabilir.

IntoTheBlock’un Küresel Para Girişi/Çıkış (GIOM) modeli, Decentraland’ın fiyatındaki bu artışı destekliyor. Bu zincir üstü ipucu, 3,54 dolardan 3,75 dolara uzanan acil direnç bariyerinin düşük olduğunu gösteriyor.

Bu nedenle, yatırımcılar MANA’nın, 185.48 milyon MANA jetonu satın alan yaklaşık 29.520 adresin “kullanıma hazır” olduğu, 3,75 ile 5,41 $ arasında değişen müteakip blokajı aşmasını bekleyebilirler. İlginç bir şekilde, teknik bir perspektiften tahmin edilen yerel zirve, kanal perspektifinden bakıldığında direnç bandı ile örtüşüyor.

Merkezi borsalarda MANA token arzının iki aydan kısa bir sürede 815 milyondan 789 milyona düşmesi, Decentraland fiyatı için bu yükseliş görünümüne yeni bir soluk katıyor.

Bu %3,2’lik düşüş, yatırımcıların yakın gelecekte MANA’nın fiyat performansından emin oldukları için varlıklarını satma ihtimalinin düşük olduğunu gösteriyor.
Her ne kadar Decentraland fiyatı için işler iyi görünse de, 2,92 dolarlık destek seviyesinin kırılması, alıcıların katılamayacağını veya katılmak istemediğini gösterecektir. Bununla birlikte, 2.57 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu, daha düşük bir dip oluşturacak ve yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Crypto’ya yatırım yapmak için önerilen en iyi 3 broker Şubat 2022

#2 🥈 Bitcoin Trader: 1 numaralı ticaret robotu

✔️ Otomatik ticaret robotu 1 numara ✔️ Demo Hesabı Bedava ve smüşteri servisi 7/24

#3 🥉 DogeCoin Millionaire: %100 DogeCoin platformu

✔️ uzman arasında kripto DogeCoin ✔️ Demo Hesabı Bedava ve smüşteri servisi 7/24

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız. Bu web sitesinde verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. ticaret veya başka herhangi bir tavsiye ve web sitesindeki hiçbir şeye bu şekilde güvenilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Thomas Estimbre
Thomas Estimbre’nin son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu