Metaverse ile bağlantılı 2 umut verici kripto para birimi

Bu yıl kripto yatırımcılarının değerlendirmesi kesinlikle zor oldu. Güçlü büyüme katalizörlerine sahip çeşitli yüksek uçan tokenler, 2021’de etkileyici bir performans gösterdi. Bununla birlikte, örneğin metaverse ile ilgili bazı kripto para birimleri, 2022’ye sert bir başlangıç ​​yaptı.

Bu büyük metaverse belirteçleri patlayabilir mi? Bu yıl en iyi metaverse kripto para birimlerinden ikisini neyin yönlendirebileceğine bakalım.

Ana metaverse kripto para birimleri: Decentraland

Son yıllarda kripto pazarındaki en iyi performans gösterenlerden biri merkezsiz (KRİpto:MANA) . CoinMarketCap’e göre, 2017’de Decentraland’ın MANA tokenini alan bir yatırımcı, ilk yatırımlarından 100 kat daha fazla getiri elde edecekti. Gerçekten de, tokenin son kazanımlarının çoğu geçen yıl geldi ve Decentraland’ın piyasa değerine göre kripto para birimi sıralamasında ilk 30’a girmesine yardımcı oldu.

Aylık yaklaşık 300.000 kullanıcısı olan Decentraland, son derece popüler bir blockchain tabanlı metaverse oyunudur. Bu platform, büyük isim şirketlerinin bu alana olan ilgisini ateşleyen platformdur. En eski kripto meta veri deposu seçeneklerinden biri olan Decentraland, şu anda en iyi token konumunda.

Decentraland için, meta veriye devam eden kurumsal ilgi, bu tokenin ilerlemesi için önemli bir itici güç olacaktır. Yatırımcılar meta veriye dönmeye devam ederse, Decentraland’ın mevcut altyapısı hakkında beğenilecek çok şey var. Gerçekten de, kripto bağlamında meta veri tabanına uzun vadeli bir bakış açısıyla bakanlar için, MANA’nın şu anda nasıl konumlandığı konusunda sevilecek çok şey var.

Sandbox

Decentraland’a benzer şekilde The Sandbox, kullanıcıların dijital gayrimenkul satın alabilecekleri sanal bir dünyadır. Ek olarak, kullanıcılar özellikle dünyanın bazı bölgelerindeki oyunculardan büyük ilgi gören Sandbox’ın oyna-kazan deneyimlerine katılabilirler, kriptonun daha az etkisi vardır.

Bu platform, Snoop Dogg gibi birçok ünlüye ve markalara ilham veren platformdur. The Walking Dead , bu sanal dünyada bir alana sahip olmak. Sandbox’ın kullanıcı sayısı Decentraland’ınkinden (yaklaşık 30.000 aylık aktif kullanıcı) çok daha düşük olsa da, bu platformun dijital bölgesi geçmişte büyük satışlar üretti.

Bu yükselen sanal emlak fiyatları, piyasaya sürüldüğünden bu yana SAND tokenlerinin değerini yaklaşık %6,000 artırdı. Başka bir yerde bulması zor, etkileyici bir geri dönüş.

Tüm kripto para birimleri gibi, Decentraland ve The Sandbox da ortalamanın üzerinde risk taşıyor. Bununla birlikte, bu metaverse kripto para birimleri de çok daha yüksek büyüme potansiyeline sahiptir. Sonuç olarak, riskli bir ticaret arayanlar bu iki tokene bir göz atmak isteyebilirler.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu