Pancakeswap’ta Kripto Paraya Nasıl Yatırım Yapılır?

Lucky Block, şu anda en karlı kripto projelerinden biridir. Risk almadan kriptoya nasıl yatırım yapılır? İzlenecek adımları keşfedin:

Çevrimiçi komisyoncunuzu seçin

Her şeyden önce, bir çevrimiçi komisyoncu seçmelisiniz. Fransa’da sadece Avlexo, e-Toro veya Huobi’den bahsetmek gerekirse, piyasada birkaç tane var. Liste uluslararası olarak çok daha uzun: Coinbase, Binance, BitBay, vb.

Seçim, sunulan araştırma ve analiz araçlarına ve ayrıca platform tarafından talep edilen ticaret komisyonu oranına göre yapılmalıdır. Sunulan varlıklar, sitenin güvenliği ve mevcut farklı ödeme yöntemleri hakkında bilgi edinmek de önemlidir.

Bir kripto para cüzdanı oluşturun

İkinci adım, seçilen ticaret platformunda bir hesap açmak, para yatırmak ve bir pozisyon açmaktır. Geriye sadece hesaba para yatırmak ve ödeme yöntemini seçmek kalıyor. Para yatırma işlemi yapıldıktan sonra, kripto para birimlerinizi saklayabilecek bir kripto para cüzdanınız olur.

Üçüncü adımda, kripto para biriminizi seçmeniz gerekecek. Seçim, Coinbase gibi geleneksel platformlarda bulunmayan LBLOCK gibi bir kripto ise, MetMask veya TrustWallet gibi bağımsız bir cüzdanda bir hesap oluşturmak gerekecektir.

Hatırlatma olarak, Lucky Block blok zincirine dayalı merkezi olmayan bir piyango uygulamasıdır. Yerel tokeni LBLOCK’un fiyatı 0,005471 dolar ve şu anda en karlı kripto projelerinden biri. Şu anda yalnızca Pancakeswap ve LBank’ta satın alınabilir. Ayrıca Lucky Block satın alabilmek için Pancakewsap borsasına bağlanmanız ve cüzdanınızı ona bağlamanız gerekecek.

LBLOCK Jetonları Satın Alın

Pancakeswap sitesine girdikten sonra kripto cüzdanını siteye bağlamanız gerekir. LBLOCK satın alabilmek için cüzdanınızda Binance Coin (BNB) tokenlerinin olması gerektiğini unutmayın. Durum böyle değilse, bunları web’de bol miktarda bulunan broker ve takas sitelerinden satın almak her zaman mümkün olacaktır. Ancak güvenli bir satın alma için doğrudan Binance sitesinden satın almanız önerilir.

Dördüncü adım, sitenin “Ticaret” sekmesine gitmek ve ardından Lucky Block’u aramaktır. Bulduktan sonra, onu seçin ve ardından satın alınacak veya takas edilecek token sayısını girin. Alım satımın mevcut piyasa fiyatına dayanacağını unutmayın.

Sipariş onaylandıktan sonra, LBLOCK’ların satın alınması anında gerçekleştirilecektir. Jetonlar doğrudan varlık cüzdanına eklenecektir. Durum böyle değilse, cüzdana manuel olarak eklenmesi gerekecektir. Jetonlar cüzdana eklendikten sonra saklanabilir, yeniden satılabilir veya takas edilebilir.

Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu