Pancakeswap’ta satın alınacak 4 jeton

Merkezi olmayan borsa gerçekten de platformunda umut vadeden birkaç kriptoyu keşfetmeyi teklif ediyor. Bunların arasında, yeni %100 blockchain piyango formatı olan Lucky Block.

Bir hatırlatma olarak, Pancakeswap Binance Akıllı Zinciri temel alır. Geniş bir kullanıcı topluluğunu bir araya getirir ve kripto para birimleriyle tam bir güvenlik içinde ticaret yapmanızı sağlar. İşte DEX’teki en karlı 4 kripto projesi:

LuckyBlock (LBLOCK)

Pancakeswap platformunda kısa süre önce listelenen Lucky Block ve yerel tokeni LBLOCK, lansmanından bu yana %1000’in üzerinde ve satış öncesi fiyatından %3800’ün üzerinde büyüyor. Lucky Block’un fiyatı kesinlikle piyasanın aşağı yönlü trendlerinden kaçmadı. Bununla birlikte, tahmin olumlu olmaya devam ediyor ve Lucky Block’un satın alınması hala şiddetle tavsiye ediliyor. Lucky Block’un Pancakeswap ve LBank’ta listelenmesi ve aynı zamanda 25 Mart’ta yapılacak ilk piyango çekilişi ile LBLOCK’un fiyatının tekrar yükselmeye başlayacağı güvenli bir bahis. Lucky Block’un şu anki fiyatının 0,005,215€ olduğunu ve son 24 saatte 5,828,662€ işlem hacmine sahip olduğunu unutmayın.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB) de izlenmesi gereken bir kripto projesidir. BNB gerçekten de şu anki en karlı yatırımlardan biri. Proje olarak yalnızca ETH ve BTC’den sonra ikinci sırada geliyor güvenilir % 100’ü kolayca aşan büyüme ile kriptosferin. BNB tokeninin şu anki fiyatı 425,57 dolar, ancak Mayıs 2021 ATH’sinden %40 daha düşük.Piyasa değeri 70.1 milyar dolar.

Cardano (ADA)

Cardano ve yerel tokeni ADA da Pancakeswap’ta izlenecek bir projedir. Piyasa değeri açısından, en iyi küresel projeler arasında altıncı sırada yer almaktadır. 38,9 milyar dolarlık bir piyasa değeri var. Cardano, merkezi olmayan finansın geliştirilmesine henüz tam olarak bağlı değil. Bununla birlikte, ekosistemi zaten kapsamlı ve inandırıcı bir geçmişe sahip. Şu anki fiyatı şu anda 1,16 dolar. Bu zaten yüksek, ancak 2021’de 3,10 $ olan tarihi zirvesinden hala oldukça uzakta. Ocak 2022’de Cardano’nun ağındaki 1.000 akıllı sözleşmenin kilometre taşını aştığını hatırlayın.

Floki Inu (FLOKI)

Floki Inu (FLOKI) kesinlikle aynı simgedir, ancak bu iyi geliştirme projeleri sunar. Gerçekten de Floki Inu’nun Valhalla adında bir oyna-kazan oyunu başlatmayı planladığı söyleniyor. Ayrıca bir NFT pazar yeri açmayı ve Floki Üniversitesi adında bir eğitim içerik platformu başlatmayı planlıyor. Şu anda, sanal varlık 0,0008 $ fiyatla işlem görüyor ve 10 trilyondan fazla token stoğuna sahip. Kısa vadeli tahminler iyimserliğini koruyor.

Thomas Estimbre
Thomas Estimbre’nin son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu