Polkadot News (DOT): Analiz ve Tahminler

Son 24 saatte Polkadot fiyatı %3.48 artış göstermiştir. Bu yükseliş eğilimi, ticaret hacmindeki ve borsa sermayesindeki artışın sonucudur.

Gerçek zamanlı Polkadot (DOT) fiyatları:

haftanın haberleri

“Polkadot’un benzersiz mimarisi, @substrate_io ikinci en büyük geliştirici topluluğunu kendine çekti.” Kontrol et @MessariKriptoPolkadot’un ilk 11 parachain’i hakkında bilgi edinmek için Polkadot Ekosistemine Genel Bakış: https://t.co/b2v1FfTSL8

Kaynak: “@Polkadot / Polkadot”

Haftanın analizi

Son 24 saat içinde kaydedilen veriler, hafta boyunca zaten yükseliş eğiliminde. Bu hafta elde edilen %9,59’luk artış, birçok yatırımcıyı teşvik etmek için güçlü bir sinyaldir. Şu anki fiyatı 23.12 dolardır.

Polkadot için bu hafta sırada ne var?

  • Polkadot’un yeni Parachainlerini ve Phala’nın ikinci Parachain’ini keşfedin.

Polkadot Fiyat Tahminleri

  • Kısa Vadeli DOT Fiyat Tahmini : 2022’de DOT’un ortalama fiyatı 25.33 dolar civarında olmalı.
  • Orta Vadeli Polkadot Fiyat Trendi : Orta vadede yükseliş eğilimi devam etmeli. Örneğin, 2024’te DOT’un 51,63 $’lık bir düşük seviyeye ulaşması bekleniyor.
  • Uzun Vadeli Polkadot Fiyat Tahmini : 2026’daki eğilim, DOT’un ilerlemesinin devam edeceğini birden fazla şekilde kanıtlıyor. Kripto, ortalama 114.02 dolarlık bir fiyata ulaşabilir.

Herhangi bir yatırımcı, Polkadot fiyat tahminleri tarafından baştan çıkarılacaktır. Ama her zaman dikkatli olmalısın. DOT’un son 4 ayda %57,12 kaybettiğini unutmayın.

Erica Masson
Erica Masson’dan son makaleler (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu