PutinCoin, Biden Token, MACRON, LePen, TrumpCoin –

Politikacılardan alışılmadık kripto para birimleri keşfediyoruz. Hiçbiri büyük bir başarıya sahip olmasa da, bazıları oldukça aktif.

TrumpCoin [Freedomcoin (FREED)]

en TrumpCoin Şubat 2016’da Trump’ın 2016 kampanyası için bir bağış aracı olarak tanıtıldı. Bu jetonun Donald Trump ile resmi bir bağlantısı yoktur ve ABD’nin eski Başkanı varlığını asla kabul etmedi. Belki de geliştiricilerinin umduğu şey buydu.

Görev süresi boyunca TrumpCoin, sahte haberler ve yolsuzlukla mücadele etmeyi amaçladı. Jeton arzı her yıl sabit bir %2 oranında artar. Ocak 2018’de TrumpCoin, 0,84 ABD doları ile zirveye ulaştı ve piyasa değeri 5,5 milyon ABD doları oldu.

Donald Trump’ın azalan popülaritesinin ardından TrumpCoin, muhafazakar destekçilerin ve vatanseverlerin kriptosu olan Freedomcoin oldu.

PutinCoin (PUT)

en PutinCoin Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin’i ima etmek için geliştirilmiş bir kripto para birimidir. PUT, bazı kripto tutkunları tarafından TrumpCoin’in bir parodisi olarak görülürken, diğerleri bunu Rusya başkanına gerçek bir haraç olarak görüyor. Rusya 2022’de Ukrayna’yı işgal ettiğinde, bu kripto %700 civarında arttı.

Biden Tokeni (BIDEN)

BIDEN, kısa süre önce Smart Chain’de piyasaya sürülen bir memecoin’dir. Binance. Açıklamanın ertesi günü yayınlandı. Biden’ın 1,9 trilyon dolarlık teşvik paketi Covid-19’un etkilerini azaltmak için. Sahiplerine yeniden dağıtmak için işlem başına bir ücret alan kripto türüdür. Her işlem için %10 vergi alınır: %5’i BIDEN token sahiplerine, %3’ü pazarlamaya ve %2’si havuz likiditesine gider.

MACRON (MCRN) ve LePen (LEPEN) kriptoları ne olacak?

kriptolar MAKRON ve Kalem cumhurbaşkanlığı kampanyası sırasında 2017 yılında oluşturuldu. Ama projeler gerçekten başlamadı.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu