Reklam İzleyerek Para Kazandıran Siteler 2022

Reklam izleyerek para kazanmak isteyenler için en iyi siteler ve uygulamalar

İnternetin ve teknolojinin en büyük avantajlarından birisi her an her yerde para kazanmanızı sağlamasıdır. Oldukça kolay olan farklı para kazanma yöntemleri sayesinde kendiniz için bir ek gelir elde edebilirsiniz. Reklam izleyerek para kazanma da para kazanmak için yapabileceğiniz oldukça basit yöntemlerden birisidir.

Reklam izleyerek para kazandıran siteler için aşağıda sizlere bir sıralama yaptık. Bu siteleri inceleyerek nasıl para kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu şekilde reklam izleyip para kazanmak istiyorsanız öncelikle güvenilir sitelere üye olmanız gerekir. Sitelerin ödeme limitini ve ödeme yöntemlerini incelemelisiniz. Seçeceğiniz site veya uygulamanın uzun yıllardır hizmet veren güvenilir bir site olmasına dikkat etmelisiniz. Birde daha çok para kazanmak için mutlaka birden fazla siteye üye olmalısınız.

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Siteler ve Uygulamalar

OffersBux

Kurucusu iki Türk olan bu site uzun yıllardır reklam izleyerek para kazandıran siteler içerisinde yer alan en güvenilir sitelerden birisidir. Reklam ve video izleme dışında anket doldurma oyun oynama ve çeşitli görevleri yaparak para kazanma gibi yöntemlerde yer almaktadır.

Swagbucks

Dünyanın en güvenilir sitelerinden birisi olan Swagbucks reklam ve video izleyerek para kazanabileceğiniz sitelerdendir. SB puanı adı verilen puanları biriktirip en az 3 Dolar olduktan sonra isterseniz hediye kartı olarak isterseniz de nakit çekim yaparak paranızı alabilirsiniz.

 

rrrrrrr

Neobux

Reklam izleyerek para kazandıran siteler içerisinde uzun yıllardır faaliyet gösteren ve milyonlarca kullanıcısı olan güvenilir sitelerdendir. Reklam ve video izlemenin dışında siteden anket doldurarak ve oyun oynayarak da para kazanabilirsiniz.

adBTC

Hem reklam izleyerek hem de farklı görevleri yaparak para kazanabileceğiniz bir site. Yaptığınız görevler ile daha çok para kazanmanız mümkün. Sitenin hem kendine özel bir para birimi var hem de paranızı bitcoine çevirip daha sonra nakite çevirebilirsiniz.

Viggle

Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar içerisinde yer alan Viggle’den hem reklam izleyerek hem de çeşitli görevleri yerine getirerek para kazanmanız mümkün.

Ojooo

Reklam izleme dışında video izleyerek, basit görevler veya teklifler yaparak para kazanabileceğiniz bir sitedir.

iii

InboxDolars

Reklam izleyerek para kazanmak için kullanabileceğiniz güvenilir sitelerden birisi bu sitedir. Reklam izleme dışında farklı yöntemler ile siteden para kazanmanız mümkün.

Bu siteler dışında reklam izleyerek para kazanacağınız diğer siteler ise şunlardır:

  • InstaGC
  • AppTrailers
  • Cash Create
  • My Points
  • RODO
  • iRazoo
  • SlideJoy
  • FusionCash

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu