SHIB Fiyat Tahmini: Kripto Fiyatı

2021 yılı Dogecoin ve Shiba Inu gibi memecoinlerin yükselişini gördü. İkincisi, Dogecoin’e meydan okumak için başlatıldı. SHIB’nin kapitalizasyonu giderek artıyor ve önümüzdeki aylarda DOGE’ninkini geçebilir.

SHIB 0.00003628 doların üzerine çıkarsa, madeni para, geçerli grafik deseni tarafından verilen bir hedef olan %44’lük bir yükselişe doğru ilerliyor olabilir.

Yalnızca Shiba Inu fiyatı, geçerli grafik modelinin yukarıda belirtilen boyun çizgisinin üzerine çıkarsa, SHIB yükseliş tahminini 0.00005336 dolardan hedefleyebilir.

27 Aralık’ın yükseği 0,00003949 dolardan ve ardından 0,000004560 dolardan yüzde 127,2 Fibonacci uzatma seviyesinde ek rüzgarlar ortaya çıkabilir. Shiba Inu fiyatı 20 Kasım’ın yükseği 0,0005000 ABD Doları’nın üzerine çıkarsa, SHIB yükseliş hedefini 0,00005336 ABD Doları olarak işaretleyebilir ve %161,8 Fibonacci uzatma seviyesine denk gelebilir.

Shiba Inu (SHIBA) kursu: Güncel fiyat nedir?

İşte Shiba Inu’nun canlı kursu. Ayrıca bakınız: Crypto Decentraland (MANA): MANA’yı satın almalı mısınız? Görüş, analiz ve tahmin 2022.

Crypto SHIB: 2022 için görüş ve tahminimiz

Shiba Inu Proje İncelemesi

Shiba Inu, DeFi’yi entegre ederek çok ileri gidebilir. Bu ilginizi çekebilir: Crypto IoTeX (IOTX): IOTX Almalı mıyım? Görüş, analiz ve tahmin 2022. Bu nedenle proje, işi zevkle birleştirecek; daha doğrusu şaka olarak faydalı!

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

SHIB’nin fiyatı Dogecoin’e kıyasla hala çok değişken.

Orta Vadeli SHIB Fiyat Tahmini

Shiba Inu, cazip fiyatlara düştü ve Dogecoin’den daha fazla geri tepme kabiliyetine sahip.

Uzun Vadeli SHIB Fiyat Tahmini

Shiba Inu, kripto para biriminin bir kez daha mükemmel performans göstermesi için büyük iş veya ünlülerin benimsenmesinden yoksundur.

Shiba Inu incelememizin sonucu

Shiba Inu’da sadece memeden daha fazlası var ve bu iyi bir şey. Önde gelen projeleri, kripto para biriminin umut verici kalmasını sağlıyor.

Ticaret için Shiba Inu (SHIBA) satın alın

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.

  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Yatırım yapmak için Shiba Inu’yu satın alın

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Shiba Inu’ya (SHIBA) yatırım yapmak için faydalı kaynaklar

CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Okumak
Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için eksiksiz CoinHouse incelememiz.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu