SHIB Fiyat Tahmini: Kripto Fiyatı

2021 yılı Dogecoin ve Shiba Inu gibi memecoinlerin yükselişini gördü. İkincisi, Dogecoin’e meydan okumak için başlatıldı. SHIB’nin kapitalizasyonu giderek artıyor ve önümüzdeki aylarda DOGE’ninkini geçebilir.

SHIB 0.00003628 doların üzerine çıkarsa, madeni para bir yükseliş %44, mevcut grafik modeli tarafından verilen bir hedef.

Yalnızca Shiba Inu fiyatı, geçerli grafik modelinin yukarıda belirtilen boyun çizgisinin üzerine çıkarsa, SHIB yükseliş tahminini 0.00005336 dolardan hedefleyebilir.

27 Aralık’ın yükseği 0,00003949 ABD Doları ve ardından %127,2 Fibonacci Uzantısı seviyesinde 0,00004560 ABD Doları seviyesinde ek rüzgarlar ortaya çıkabilir. Shiba Inu fiyatı 20 Kasım’ın yükseği 0,0005000 ABD Doları’nın üzerine çıkarsa, SHIB yükseliş hedefini 0,00005336 ABD Doları olarak işaretleyebilir ve %161,8 Fibonacci uzatma seviyesine denk gelebilir.

Shiba Inu (SHIBA) kursu: Güncel fiyat nedir?

İşte Shiba Inu’nun canlı kursu. Ayrıca bakınız: Crypto Decentraland (MANA): MANA’yı satın almalı mısınız? Görüş, analiz ve tahmin 2022.

Crypto SHIB: 2022 için görüş ve tahminimiz

Shiba Inu Projesi İncelemeleri

Shiba Inu, DeFi’yi entegre ederek çok ileri gidebilir. Bu ilginizi çekebilir: Crypto IoTeX (IOTX): IOTX Almalı mıyım? Görüş, analiz ve tahmin 2022. Bu nedenle proje, işi zevkle birleştirecek; daha doğrusu şaka olarak faydalı!

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

SHIB’nin fiyatı Dogecoin’e kıyasla hala çok değişken.

Orta Vadeli SHIB Fiyat Tahmini

Shiba Inu aşağı geldi cazip fiyatlar ve Dogecoin’den daha fazla geri tepme kapasitesine sahiptir.

Uzun Vadeli SHIB Fiyat Tahmini

Shiba Inu, kripto para biriminin bir kez daha mükemmel performans göstermesi için büyük iş veya ünlülerin benimsenmesinden yoksundur.

Shiba Inu incelememizin sonucu

Shiba Inu mem ile sınırlı değildir ve bir iyi bir şey. Önde gelen projeleri, kripto para biriminin umut verici kalmasını sağlıyor.

Ticaret için Shiba Inu (SHIBA) satın alın

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.

  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Yatırım yapmak için Shiba Inu’yu satın alın

Bu kripto para birimine yatırım yapmak için onları bir cüzdan, Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.

  • 2. adım : seçin kripto satın almak ve güvenli ödemeye geçmek için. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Shiba Inu’ya (SHIBA) yatırım yapmak için faydalı kaynaklar

💎 Kriptoya yatırım yapmak için ücretsiz bir hesap açın!

CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

📈 Sadece birkaç tıklamayla çevrimiçi kripto ticareti yapın!

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Bir hesap oluşturmak ücretsiz ve çok basittir.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu