Shiba Inu Kripto İncelemesi: SHIB Fiyat Tahmini

Shiba Inu (SHIB) kısa süre önce kripto pazarının geri kalanıyla birlikte çöktü ve analistlerin ve yatırımcıların merak etmesine neden oldu: 2022 ve 2023’te Shiba Inu kripto fiyatına ne olacak?

Shiba Inu bir memecoindir, yani temelde bir memeden veya “internet şakasından” ilham aldığı anlamına gelir. Büyümesi, kasıtlı bağlantıya bağlandı. en favori kripto elon musk Viral büyümeye yol açan ve 1 milyondan fazla sahibini çeken Dogecoin, büyük bir topluluk kampanyasıyla desteklendi.

gibi kriptolar için değer atamak veya doğru fiyat tahminleri yapmak geleneksel olarak çok zordur. shiba inus, büyümeleri projenin üretebileceği hype miktarına yakından bağlı olduğu için. Shiba Inu 2021’de inanılmaz bir yutturmaca yarattı, ancak fiyatların düşmesiyle büyük soru şu ki, bu yutturmaca 2022’de yeni zirvelere ulaşabilir mi?

  • 2022 için Shiba Inu Kripto Fiyat Tahmini : CryptoPredictions.com web sitesi, Shiba’nın bir tahminle önceki yüksek seviyelerine dönmesini bekliyor. 0.000084$ fiyat 2022’nin ilk çeyreğinde ve büyümeye devam ediyor 0.000088 $ 2022’nin üçüncü çeyreğinde.
  • 2023 için Shiba Inu Kripto Fiyat Tahmini : Kripto SHIB’nin bir sıfır daha kaybedebileceğini tahmin ediyorlar, 0.0001$ 2023 yılına kadar bu, Shiba Inu için önümüzdeki 12 ayda %163 büyüme anlamına geliyor.

💎 Kriptoya yatırım yapmak için ücretsiz bir hesap açın!

CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

📈 Sadece birkaç tıklamayla çevrimiçi kripto ticareti yapın!

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Bir hesap oluşturmak ücretsiz ve çok basittir.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu