Shiba Inu vs Lucky Block: neden

İki kripto para biriminden birine yatırım yapmadan önce, her birini iyi tanımak için zaman ayırmalısınız.

Şanslı Blok (LBLOCK)

Ocak 2022’nin sonuna doğru piyasaya sürülen Lucky Block, orijinal formatı ve aynı zamanda vaat ettiği yüksek kazanç şansıyla kripto paracıları hızla baştan çıkardı. Çevrimiçi piyango, kumar açısından yenilikçidir ve çevrimiçi kumar endüstrisinde açıkça devrim yaratmıştır. Bu, oyunların şeffaflığına ve adaletine odaklanarak. Şu anda ayda yaklaşık 4,5 milyon kullanıcısı ve Telegram’da yaklaşık 40.000 üyeden oluşan zengin bir topluluğa sahip.

Yerel tokeni LBLOCK, 34.000 kişi tarafından tutuluyor ve 20 Ocak’taki ön satış sırasında Lucky Block 5.7 milyon doların üzerinde para toplamayı başardı. Birkaç haftadır Pancakeswap’ta mevcut ve merkezi olmayan platformda şu anki fiyatı 0,005471$. Lucky Block da yakın zamanda LBank’ta listelendi ve merkezi olmayan borsa listesine ulaştığında, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,007497 $’a ulaştı. Önümüzdeki birkaç ay içinde kripto projesi daha fazla değer kazanacak ve Lucky Block satın alınması şiddetle tavsiye ediliyor. Bu, özellikle 25 Mart’ta yapılacak ve ödül havuzunun 5 milyon doların üzerinde olduğu tahmin edilen çekilişten sonra.

Shiba Inu (SHIB)

2021’de piyasaya sürülen Shiba Inu (SHIB) aslen bir aynı köşe Riyoshi tarafından yaratılmıştır. Kısmen Elon Musk sayesinde kendini duyurdu. Her şey Tesla’nın CEO’su ile McDonald’s markası arasındaki bir valf ile başladı ve kısa sürede kriptosfer aynı ikonik köşeye koştu. Ekim 2021’de, aynı yılın Ocak ayından bu yana %74.000.000’den fazla artışla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008845$’a ulaştı.

Bu yükseliş, kripto evreninde türünün ilk örneğiydi, ancak bir daha olma ihtimali, yok denecek kadar az. Ancak analistler, kripto para birimlerinin büyüme için sınırsız alana sahip olduğunu savunuyorlar. Bu nedenle, Shiba Inu’nun değerinin önümüzdeki aylarda fırlaması olasıdır. SHIB’nin şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinin yaklaşık %75 altında işlem gördüğünü hatırlayın. Piyasa değeri de 11 milyar dolar. Onu çekici kılan, kesinlikle düşük fiyatıdır. Nitekim 100$ ile 5 milyon chip elde etmek mümkün. Düşük fiyatlarla yatırım yapmak isteyenler için başlamanın tam zamanı.

Peki, Lucky Block’a (LBLOCK) veya Shiba Inu’ya (SHIB) yatırım yapmak daha mı iyi? İyimser tahminlerle bile, SHIB’nin aynı para statüsünü koruyacağı açık görünüyor. LBLOCK ise kısa ve uzun vadede karlı olduğunu kanıtlıyor. Seçim yapmanız gerekiyorsa, kesinlikle en popüler kripto projelerinden biri olan Lucky Block tokenine bahis yapmak daha iyidir. banka borçları şu anda.

Thomas Estimbre
Thomas Estimbre’nin son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu