Şimdi satın almak için en iyi kripto para birimi ve

2021’de BNB’nin fiyatı %1700 artarak 690 dolara yükseldi ve bir an için Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) sonra piyasa değeri bakımından üçüncü en büyük kripto para birimi olarak yerini aldı.

Binance Coin, büyük rakibi Ethereum’dan daha hızlı işlem gerçekleştirebilen bir ağ da dahil olmak üzere rakiplerine göre bir dizi avantaja sahiptir. Hem de çok daha düşük bir maliyetle.

Bu nedenle Binance Akıllı Zinciri, DApp geliştiricileri ve NFT tasarımcıları için daha çekici.

Bize her gün çift dip + koparma imzalayan $BNB! 430 doları kırarsak 500 dolara gidiyor!#Binance #BNB https://t…

Kripto işlemleriniz için indirimli ücretler

Binance ve DEX’te işlem ücretlerinizi BNB kullanarak ödeyebilir ve %25’e varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Aktif bir tüccarsanız, temel kriptonuz olarak BNB kullanmak size para kazandıracaktır.

Birçok büyük site, ödeme yöntemi olarak BNB’yi kabul eder. Bunların arasında seyahat siteleri, oteller ve internet hizmetleri de yer alıyor. Cryptwerk’e göre yaklaşık 1000 tane var.Onları bulmak için araçlarını kullanabilirsiniz.

Binance’in zengin ekosistemine erişim

Binance, tartışmasız en kapsamlı kripto platformudur ve BNB’yi tutmak, özelliklerine erişmenizi sağlar. Binance Earn ile Staking, Launchpool, BNB Vault, Liquid Swap gibi birçok ürün ile gelir elde edebilirsiniz. Bu ürünler istisnai getiriler sunar ve pasif gelir kaynağı olarak kullanılabilir.

BNB’nizi Binance Card ile harcama

Binance Card, günlük alışverişleriniz, faturalarınız ve daha fazlası için BNB kullanmanıza olanak tanıyan, kripto para birimiyle çalışan bir Visa banka kartıdır. BNB, dünya çapında 40 milyondan fazla tüccarda harcanabilir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu