Şimdi satın almak için en iyi kripto para birimi ve

Solana ve Binance madeni para piyasa değeri

Solana, son aylarda Binance Coin’e karşı yayılmasını keskin bir şekilde daralttı. Bununla birlikte, piyasa değeri söz konusu olduğunda, BNB hala Solana’nın neredeyse iki katı ağırlığındadır. 11 Nisan 2021 itibariyle, Binance Coin’in kapitalizasyonu 68,5 milyar dolardı, Solana ise 36,1 milyar dolardı.

#CryptoCup’ımızın yeni düellosu! 🏆⚔️
[8ème de finale]
#Binance Coin $BNB VS #Solana $SOL

Bir yıllık piyasa değeri çizelgelerini karşılaştırırken, Solana açık bir ilerleme gösteriyor. Sermayesi yaklaşık 12 milyar düşen BNB’nin aksine. Solana bu nedenle daha iyi bir ilerleme marjı gösteriyor.

Solana vs Binance Coin: Blockchain Performansı

Blok oluşturma süresini ve iki blok zincirinin hızını karşılaştırmak önemlidir. BscScan, Akıllı Zincirde saniyede 20 ila 30 işlemle ortalama blok oluşturma süresini yaklaşık 3 saniye olarak tahmin eder. Ancak, ağın çok imrenildiği ve çok yavaş olduğu zamanlar vardır. Aynı zamanda maliyetleri artırır.

Genel olarak, Solana blok başına 0,61 saniye ve saniyede 700 işlemle çok daha hızlıdır. Projeye bağlı olarak Solana, tıkanıklık sorunları yaşamadan 65.000 TPS’ye kadar işleyebilir.

Solana bu nedenle daha ölçeklenebilir.

BNB vs Solana: işlem ücretleri

Her iki blok zinciri de düşük işlem maliyetleri ile rekabet halindedir.

Buna göre Ycharts, Akıllı Zincirdeki bir işlemin maliyeti 0,35 ABD doları civarındadır. Solana, işlem başına 0,000005 SOL veya 11 Nisan’daki SOL fiyatına bağlı olarak yaklaşık 0,0000014 $ ücret alıyor.

Bu nedenle Solana, daha iyi tasarruf etmenizi sağlayan blok zinciridir.

DeFi’de Solana ve Binance Coin

#DeFi sektörü yavaşlıyor 🤔 Toplam engellenen #TVL değeri ~192 milyar dolar, tüm ağlar birleştirildi 👇 🏆#Ethereum $ETH – $107.2B 🥈@terra_money $LUNA – 22 Milyar $ 🥉#BNBChain $BNB – $11.6 Milyar $AVAX $FTM $SOL $TRX $MATIC $CRO #Arbitrum https://t.co/cfDWo3Jf5A

Binance Akıllı Zincir DApp’lerinin Toplam Kilitli Değeri (TVL) 13,5 milyar ABD Doları, MA gözleme takası DApp’lerinin en popüleri olmak.

Solana’nın TVL’si 6.95 milyar dolar. bahis protokolü Marinade.finance 11 Nisan itibariyle 792 milyon dolar ile en çok TVL’ye sahip DApp.

BNB’nin ekosistemi kesinlikle daha eksiksiz ve daha likit, ancak SOL büyüme için daha iyi bir alan sunuyor. Bu nedenle, 2 kripto para birimine eşzamanlı maruz kalma ilgili olabilir.

💎 Kriptoya yatırım yapmak için ücretsiz bir hesap açın!

Madeni Para Evi kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

📈 Sadece birkaç tıklamayla çevrimiçi kripto ticareti yapın!

eToro çevrimiçi olarak kolayca kripto para ticareti yapmanızı sağlar. Bir hesap oluşturmak ücretsiz ve çok basittir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız. Fransa’daki eToro kullanıcıları, gerçek kripto varlıkları satın almak için pozisyon açamaz, tüm siparişler CFD olarak açılır.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu