sırasında ApeCoin’e (APE) yatırım yapmalı mısınız?

ApeCoin fiyatı canlı

MaymunCoin memnun etmişti Decentraland’a, büyük harf kullanımı açısından meta veri deposunun ilk belirtecinin yeri. Yeni kripto para birimi, Decentraland’ın veya diğer rakipleri The Sandbox ve Axie Infinity’nin piyasa değerinin iki katından fazla, piyasa değerinde 7 milyar dolarlık dönüm noktasına ulaştı.

ApeCoin projesi, halihazırda en ünlü NFT koleksiyonu “Bored Ape Yacht Club”ı yaratan Yuga Labs tarafından yürütülüyor. Şu anda 9 doların biraz üzerinde işlem görürken, ApeCoin’in bu ay 14,3 dolara ulaşması bekleniyor. tahminler CryptoPredictions.com’dan alın ve yılı 17 doların üzerinde kapatın.

💎 Kriptoya yatırım yapmak için ücretsiz bir hesap açın!

Madeni Para Evi kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

📈 Sadece birkaç tıklamayla çevrimiçi kripto ticareti yapın!

eToro çevrimiçi olarak kolayca kripto para ticareti yapmanızı sağlar. Bir hesap oluşturmak ücretsiz ve çok basittir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız. Fransa’daki eToro kullanıcıları, gerçek kripto varlıkları satın almak için pozisyon açamaz, tüm siparişler CFD olarak açılır.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu