sırasında kripto FLOW’a yatırım yapmalı mısınız?

Kurs e Akış (AKIŞ): güncel fiyat nedir?

İşte Flow’un canlı kursu.

16/05/2022 itibariyle FLOW kripto haberleri

Akış Blok Zinciri attı birkaç gün önce, ağın gelişimini ve onu oluşturan projeleri finanse etmek için 725 milyon dolarlık bir fon. Akış Ekosistemi Fonu olarak adlandırılan fon, a16z veya Dapper Ventures dahil olmak üzere çeşitli kuruluşlardan oluşur.

gelince Çalışma, fonun parçası olan her kuruluş, bir projenin fondan pay alıp almayacağına karar verme yetkisine sahip olacaktır. Dapper Labs’ın kurucusu Mik Naayem için bu, finansmanın merkezden uzaklaştırılmasıyla ilgili. ” Bu, her yatırımcının desteğini ayrı ayrı dağıttığı Flow ekosistemine ayrılmış bir kaynak havuzudur.” açıkladı.

Yerel blockchain kripto para biriminin fiyatı Akış şu anda 2,83 dolar civarında, birkaçına göre 2022 ortasına kadar 7 dolar işaretine ulaşma potansiyeline sahip. analistler.

Web 3.0 uygulamalarına ve #NFT’lere adanmış #Flow blok zinciri, 725 milyon dolarlık bir fonun lansmanını henüz tamamladı 💰 Böylece amacı ağın gelişimini finanse etmek olacak olan Akış Ekosistemi Fonu’nu sunar 👇 $FLOW https:/ /t.co/WIFIW3OooS

hakkında bilinmesi gerekenler Akış

kripto oluşturma AKIŞ

Şık Laboratuvarlar NFT’ler ve merkezi olmayan oyun uygulamaları için çözümler sağlamak amacıyla Flow’u geliştirdi. Dapper Labs, NFT devrimini ateşleyen oyun olan Ethereum üzerinde Crypto Kitties’i yarattı.

Bununla birlikte, Crypto Kitties’in popülaritesi, Ethereum ağında tıkanıklığa neden oldu ve bu da daha yüksek işlem ücretlerine yol açtı. Bu nedenle Dapper Labs, sorunu daha ölçeklenebilir bir blok zinciri oluşturarak çözmeyi seçti.

Flow blok zinciri bu şekilde oluşturuldu.

Nasıl olur Akış ?

Flow, doğrulayıcıların ağa katılmak için belirli sayıda FLOW jetonunu stake etmesini gerektiren bir Proof-of-stake konsensüs süreci kullanır.

Ancak Flow’un yeniliği, doğrulama görevlerini farklı düğüm türleri için bölmeleri gerçeğinde yatmaktadır: fikir birliği, doğrulama, yürütme, erişim ve toplama. Onu blok zincirler arasında benzersiz kılan şey.

Dapper’a göre, düğümler arasındaki iş bölümü, işlem işlemeyi rakip blok zincirlerinden daha verimli hale getiriyor.

Flow’da geliştirilen bazı DApp’ler

Kripto AKIŞ : 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Flow Mirror Mag Genel Derecelendirme: 8/10

Proje hakkında görüş Akış

Crypto Kitties yakında Flow blok zincirine taşınacak ve NBA Top Shot’ın meteorik yükselişi ve diğer NFT geliştiricilerinin gelişiyle Flow, bu tür projeler için en çok arzu edilen blok zincirlerinden biri haline gelebilir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

AKIŞ şu anda oldukça volatil seyrediyor ve düşüş hareketleri, yükseliş hareketlerinden daha belirgin.

Fiyat tahmini Akış tarafından orta vadeli

FLOW, yaklaşık 6 $ lansman fiyatına yakın. Bu, ICO’suna katılmış gibi satın almak için eşsiz bir fırsattır. Düşüş, daha yüksek bir toparlanmadan önce 4 dolara kadar devam edebilir.

Fiyat tahmini Akış tarafından uzun vadeli

Flow’un blok zinciri, bazı çok popüler NFT DApp’lerine güç sağlıyor ve NFT endüstrisi hala emekleme aşamasında. 40 dolarlık fiyat ilk uzun vadeli hedef.

Sonuç – Crypto Flow’a yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu Akış

Dapper Labs’in ayrıca FLOW projesini destekleyecek başka önemli ortakları da var: Ultimate Fighting Championship (UFC), CNN, Samsung, Ubisoft ve Warner Music Group ve diğerleri. FLOW bu nedenle büyük potansiyele sahip bir kripto para birimidir.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar Akış (AKIŞ)

📈 Sadece birkaç tıklamayla çevrimiçi kripto ticareti yapın!

eToro çevrimiçi olarak kolayca kripto para ticareti yapmanızı sağlar. Bir hesap oluşturmak ücretsiz ve çok basittir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız. Fransa’daki eToro kullanıcıları, gerçek kripto varlıkları satın almak için pozisyon açamaz, tüm siparişler CFD olarak açılır.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu