sırasında KuCoin Token’a (KCS) yatırım yapmalı mıyım?

KuCoin Token (KCS) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte KuCoin Token’in canlı fiyatı.

18/05/2022 itibariyle KuCoin Token haberleri

KuCoin kripto para borsası platformu yayınladı Salı günü, 2022’nin ilk çeyreğindeki performansının tam bir incelemesi. Özellikle, kümülatif işlem hacminin, günlük ortalama 11 milyar doları aşan spot ve vadeli işlemler için 1 trilyon dolarlık eşiği aştığı görülebilir.

Bu dönemde platform tarafından kaydedilen yeni kullanıcı sayısı, yıllık %491 artışla yaklaşık 6 milyon oldu. Asya, Orta Doğu ve Afrika’nın yanı sıra Avrupa, kullanıcı büyümesi açısından ilk 3’te yer aldı.

Bu sonuçların yayınlanması kripto topluluğu tarafından memnuniyetle karşılanabilir ve KuCoin’in yerel kripto para birimi olan KCS’nin fiyatı üzerinde görünür bir etkisi olabilir. Şu anda 14.92 dolar civarında, potansiyel Cryptonewsz’e göre 2022’nin sonunda 27.67 dolara ulaşacak.

#KuCoin 2022’nin İlk Çeyreğinde Yeni Kullanıcılarda Yıllık %491 Artış Görüyor Küresel bir kripto para borsası olan KuCoin, 2022’nin ilk çeyreğine ilişkin ölçümlerini yayınladı ve kümülatif işlem hacminin spot ve vadeli işlemler için 1 trilyon doları aştığını belirtti. ..

hakkında bilinmesi gerekenler KuCoin Simgesi

KuCoin Token kriptosunun oluşturulması

KuCoin, Singapur merkezli bir kripto para borsasıdır. Mevcut platform, ICO’larından sonra 15 Eylül 2017’de başlatıldı, ancak projenin geçmişi 2013’e kadar uzanıyor. Johnny Lyu, KuCoin’in CEO’su. Teknik direktör Top Lan da dahil olmak üzere yetenekli kişiliklerle çevriliydi.

Kucoin Token nasıl çalışır?

KuCoin Simgesi, KuCoin için ne Binance Coin Binance içindir.

Toplam KCS arzı, arzı zaman içinde 100 milyon KCS’ye düşürmek için bir satın al ve yaz stratejisi ile 200 milyon olarak belirlendi. KCS, KuCoin’in merkezi olmayan finansal hizmetlerinin yerel varlığı ve aynı zamanda projenin yönetişim belirtecidir.

KCS, sahiplerine çeşitli avantajlar sağlar. 6 KCS’den fazla olan kullanıcılar, KuCoin işlem ücretlerinden elde edilen günlük kazançların yarısından gelen günlük temettü alabilirler.

KuCoin Token, ayrıca KuCoin’deki işlem ücretlerinizde %80’e varan bir indirime sahip olmanızı sağlar.

Kripto KuCoin Simgesi : bizim 2022 için görüş ve tahmin

  • KuCoin Token Global Mirror Mag Derecelendirmesi: 8/10

Proje hakkında görüş KuCoin Simgesi

KuCoin Token, 10 milyondan fazla kullanıcısı olan KuCoin platformu tarafından desteklenen sağlam bir kripto para birimidir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

KuCoin Token’ın bir kripto para birimi olarak oynaklığı düşüktür. 24 saatte %10’dan fazla dalgalanmalar piyasaya kıyasla nispeten nadirdir.

Fiyat tahmini KuCoin Token’in orta vadeli

KuCoin Token, 2022’nin başlarında büyük bir düşüş görmedi. Bu, onu şimdi satın almamıza ve en yüksek fiyatlarını 25,7 dolardan hedeflememize olanak tanıyor.

Fiyat tahmini KuCoin Token’in uzun vadeli

KuCoin platformunda düzenli olarak yeni ürünlerin piyasaya sürüldüğünü bilerek, KuCoin Simgesi 2023’te 50$’a ulaşabilir.

Sonuç – KuCoin Token kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu KuCoin Simgesi

KuCoin Token, popüler bir kripto para birimi değişimine güç veren kripto para birimi olduğundan bir miktar güvenceye sahiptir.

📈 Sadece birkaç tıklamayla çevrimiçi kripto ticareti yapın!

eToro çevrimiçi olarak kolayca kripto para ticareti yapmanızı sağlar. Bir hesap oluşturmak ücretsiz ve çok basittir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız. Fransa’daki eToro kullanıcıları, gerçek kripto varlıkları satın almak için pozisyon açamaz, tüm siparişler CFD olarak açılır.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu