Şu anda hangi kripto para birimini satın almalı? Fark etme

Finans dünyasında kurumsal yatırımcılar büyük meblağları temsil etmektedir. Yönetim altındaki yaklaşık 100 trilyon dolarlık varlıkla, bunları alıp satmak, varlık fiyatları üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Ve daha yakın zamanlarda, bu güçlü finansal kurumlar kripto para birimlerine ilgi duymaya başladı. Fidelity tarafından yapılan bir araştırmaya göre, kurumsal yatırımcıların %52’si halihazırda dijital varlıklara sahip ve %71’i gelecekte bunu yapmayı planlıyor.

Merkezi olmayan finans (DeFi) de popülerlik kazanıyor. DeFi ürünleri, bireylerin bankaların yardımı olmadan borç almalarına, borç vermelerine ve faiz kazanmalarına izin vererek, finansal hizmetlerin maliyetini, verimliliğini ve erişilebilirliğini azaltır. DeFi yatırımlarının geçen yıl %1200’ün üzerinde artarak 253 milyar dolara ulaşmasıyla, bu değer teklifinin hızla benimsenmesi şaşırtıcı değil.

Bu eğilimler göz önüne alındığında, portföyünüzün bir kısmını kripto para birimlerine tahsis etmek mantıklıdır. Binlerce kripto varlığı olmasına ve düzinelercesi değerli yatırımlar gibi görünmesine rağmen. Yatırım yapmak için şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerine genel bakış.

Puantiye

Polkadot, kripto para birimi endüstrisindeki farklı blok zincirleri (Bitcoin ve Ethereum gibi) arasındaki iletişimi kolaylaştırmayı amaçlayan bir ekosistemdir. Ethereum’a (ETH) birçok rakip blok zincirinden biridir. Yerel kripto para birimi DOT, ağın yerel kripto para birimidir.

Orta Vadeli DOT Fiyat Tahmini

Polkadot fiyatı nispeten düşük ve yukarı yönlü hareketin devam etmesi için aşağı yönlü düzeltme yakında duracak.

Uzun Vadeli DOT Fiyat Tahmini

Uzun vadede, benimsenmesi planlandığı gibi giderse Polkadot 1000 dolara ulaşmalıdır. JPMorgan, Polkadot gibi blockchain köprülerinin yılı olan 2022’ye yatırım yaptı.

Polkadot incelememizin sonucu

Polkadot, kripto para birimi alanındaki en önemli kripto para birimlerinden biridir. CoinMarketCap’in ilk 10’unda yer alırken, benimsenmesi henüz çok büyük değil. Hala bu teknolojide erken bir yatırımcı olabilirsiniz.

Dogecoin

Dogecoin en büyük memcoindir, yani bir memi ima etmek için yaratılmış bir kripto para birimidir, bu nedenle herhangi bir fayda işlevi yoktur. Bununla birlikte, bu kripto para birimi 2021’de katlanarak büyüdü ve birkaç ay boyunca Coinmarketcap sıralamasında ilk 10’da kaldı. Bu nedenle ilginç bir yatırım aracıdır.

Orta Vadeli DOGE Fiyat Tahmini

Dogecoin (DOGE/USD) 0,2 doların üzerinde tutabilir.

Uzun Vadeli DOGE Fiyat Tahmini

Artık DOGE’de astronomik bir artış ummamalıyız. Fiyat şimdi istikrar kazanıyor ve piyasa için iyi bir varlık olmaya devam ediyor. ticaret düzenli.

Dogecoin incelememizin sonucu

Dogecoin, Elon Musk ve Tesla’nın desteğine rağmen düşüşte. Bitcoin’den farklı olarak, DOGE büyük olasılıkla kamu hizmeti memcoinleri tarafından büyük harf kullanımında geçilecektir.

shiba inus

2021 yılı Dogecoin ve Shiba Inu gibi memecoinlerin yükselişini gördü. İkincisi, Dogecoin’e meydan okumak için başlatıldı. SHIB’nin kapitalizasyonu giderek artıyor ve önümüzdeki aylarda DOGE’ninkini geçebilir.

Orta Vadeli SHIB Fiyat Tahmini

Shiba Inu, cazip fiyatlara düştü ve Dogecoin’den daha fazla geri tepme kabiliyetine sahip.

Uzun Vadeli SHIB Fiyat Tahmini

Shiba Inu’da bir eksiklik var. büyük şirketlerin veya ünlülerin kripto para biriminin olağanüstü performans göstermesini sağlamak için benimsenmesi.

Shiba Inu incelememizin sonucu

Shiba Inu’da sadece memeden daha fazlası var ve bu iyi bir şey. Aynı konuda: Crypto Decentraland (MANA): MANA’yı satın almalı mısınız? Görüş, analiz ve tahmin 2022. Önde gelen projeleri, kripto para biriminin umut verici kalmasını sağlıyor.

💎 Kriptoya yatırım yapmak için ücretsiz bir hesap açın!

CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

📈 Sadece birkaç tıklamayla çevrimiçi kripto ticareti yapın!

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Bir hesap oluşturmak ücretsiz ve çok basittir.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu