Teknik Analiz – Polkadot (DOT) ulaşabilir

Polkadot (DOT) fiyatı: güncel fiyat nedir?

İşte Polkadot’un canlı fiyatı.

Polkadot temelde Ethereum gibi bir katman 1 platformudur veya solana. Ancak, ana avantajı sunmaktır parachainler. Tipik DApp’lerin aksine, parachain’ler Polkadot’un (ana) aktarma zinciriyle birlikte çalışan tamamen bireysel ağlardır.

Kredi bilgileri: Polka France

Bu benzersiz özellik birçok yatırımcıyı kendine çekmiştir ve Polkadot ilk altcoin olmuştur. Bitcoin ve Ethereum) Messari’ye göre VC’ler ve riskten korunma fonları tarafından tutulmaktadır.

DOT/USD grafiğinin teknik analizi

Günlük grafik, DOT’un Ağustos 2021’de kırılan ve tutmaya devam eden bir seviye olan 17 dolar civarında bir destek seviyesinde işlem gördüğünü gösteriyor.

Öte yandan, 50 günlük hareketli ortalama, dar bir aralıkta kalan DOT fiyatını sınırlandırıyor. Fed’in Çarşamba günü faiz oranlarını artırma kararının 20 doların üzerinde yukarı yönlü bir kırılmaya yol açması bekleniyordu.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu